shapka.jpg

Гідроакумулятори VAREM для систем холодного водопостачання

Головна > Гідроакумулятори Varem


       

Вертикальні гідроакумулятори VAREM


Гідроакумулятори Varem серії LS є базовий елемент, що забезпечує надійність і довговічність роботи насосної системи постачання питної води. Абревіатура LS в маркуванні гідроакумуляторів і розширювальних баків виробництва Varem вказує на основну область застосування - насосні системи питного, господарсько-побутового водопостачання.

область застосування гідроаккумулятора Варем

Малюнок 1. Призначення і область застосування продукції виробництва Varem S.p.a.


Гідроакумулятор Varem в насосній системі традиційно виконує дві важливі функції:

  • зменшує кількість пусків насоса, не дозволяючи за рахунок акумульованого обсягу води миттєво змінювати тиск і запускати насос при кожному відборі, а також миттєво зупиняти насос при припиненні відбору води з системи. (Така ситуація швидкого пуску і зупинки насоса характерна для насосів з електронними контролерами протоки, що далеко не завжди доцільно в умовах швидких і нетривалих режимів відбору води в побутових насосних системах водопостачання - для будинку традиційно гідроакумулятор незамінний).


Чим більший обсяг гідроакумулятора - тим більший корисний об'єм акумульованої під тиском води і тим довша пауза при включенні і відключенні насоса. Гідроакумулятор Varem накопичує стислу тиском насосної системи воду і виконує функцію буфера при відборі води з системи, скорочуючи частоту пусків насоса і забезпечуючи відносну плавність зниження і підвищення тиску в системі. Реле тиску встановлює межі тиску в системі водопостачання і включає насосну систему при зниженні тиску до встановленого мінімуму і зупиняючи насос при досягненні встановленого максимуму, таким чином, повторно наповнюючи гідроакумулятор водою;


  • не допускає швидких змін тиску в системі, компенсує і згладжує гідравлічний удар, викликаний різкими змінами швидкостей потоків в трубопроводах системи. Обсяг гідроакумулятора безпосередньо впливає на швидкість і плавність зміни тиску.


Гідроакумулятори Varem LS розділені на дві групи - гідроакумулятори Intervarem (5-40л) та гідроакумулятори Maxivarem LS (50-3000л). Обидві групи гідроакумуляторів оснащені змінними мембранами з харчового бутилкаучуку (BUTYL), що відрізняється найвищою міцністю на розрив і зносостійкість серед всіх традиційно застосовуються при виробництві баків синтетичних каучуків.

Робимо доставку гідробаків для систем водопостачання в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад