shapka.jpg

Гідроакумулятори

Головна > Гідроакумулятори

Гідроакумулятор - це сталевий або композитний посудина зі стисненим повітрям всередині, з'єднаний з трубопроводом системи водопостачання.
Вода в системі і стиснене повітря в мембранному гідроакумуляторі розділені еластичною каучукової діафрагмою. Стиснене повітря всередині гідроакумулятора здатне змінювати об'єм пропорційно тиску і акумулювати енергію тиску води.

Мембранний бак виконує кілька функцій: акумулює холодну питну воду і створює резервний запас води, що знаходиться під тиском стиснутого повітря, поглинає гідравлічні удари, забезпечує оптимальний і економічно раціональний режим роботи насоса, скорочує кількість його включень.

Особливості застосування та призначення визначають технічні рішення, конструктивні особливості та матеріали, що застосовуються для виготовлення складових компонентів гідроакумулятора.

Гідроакумулятор

Гідроакумулятори не допускають контакту акумульованої води з матеріалами, схильними до корозії і здатними погіршити якість води. Мембрани виготовляють виключно з харчового каучуку, що містить тільки екологічно безпечні і нетоксичні компоненти, які не виявляє вплив на смак і запах води, повністю безпечного для людини.

Мембрана - один з основних компонентів, що контактують з водою.
Технічні каучуки, небезпечні наповнювачі та розчинники не застосовуються в мембранах європейських заводів-виробників. У свою чергу ймовірність отримати бак з мембраною з технічного каучуку, наповненого здешевлює присадками, зростає з пониженням вартості бака і з відсутністю ідентифікації виробника. Мембрани (і баки в тому числі) не підлягають сертифікації в Україні. Тому довіряти можна тільки репутації і міжнародним сертифікатам якості продукції європейських заводів-виробників.

Гідроакумулятори за способом установки мембрани поділяються на баки зі змінною або відпресованих в корпусі мембраною. Фіксована мембрана виготовляється з міцного і зносостійкого каучуку. Конструкція і спосіб кріплення такої мембрани забезпечують оптимальний розподіл механічного навантаження і оборотність деформуючого зусилля у всіх фазах роботи бака.

Мембрани баків схильні, як правило, амплітудним навантажень з великою кількістю циклів, значною деформацією, вигином і стиранням. Навпаки, мембрани в експансоматах теплових систем схильні до статичним нециклічні навантажень. Статичний характер навантаження визначає високі характеристики механічної міцності і здатності до значної оборотності еластичною деформації. У свою чергу застосовуються в гідроакумулятори мембрани повинні відрізнятися підвищеною еластичністю, зносостійкістю, міцністю, мінімальної газопроницаемостью, стійкістю до кисневого старіння, хімічної інертністю до води і не підтримувати розвиток цвілі, грибків і водоростей. Бутилкаучук в повній мірі задовольняє всім перерахованим експлуатаційними характеристиками і застосовується у виготовленні змінних мембран для довговічних баків водопостачання елітних виробників - Varem, Zilmet, Reflex. Мембранами з етиленпропіленового гуми (EPDM) комплектуються баки бюджетних виробників.

Гідроакумулятори, як правило, вибирають виходячи з розрахунку загального / корисного об'єму, максимального експлуатаційного тиску, відповідності габаритних розмірів місця установки і способу розміщення (вертикальний / горизонтальний, підлоговий / настінний).

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад