shapka.jpg

пластикові бочки ELBI PLASTO
       Горизонтальні поліетиленові баки ELBI CHO       
Поліетиленові баки прямокутної форми ELBI CB
Вертикальні поліетиленові баки ELBI CP              Вертикальні циліндричні поліетиленові баки ELBI CV                 
         Вертикальні поліетиленові баки ELBI CP            
Вертикальні циліндричні поліетиленові баки ELBI CV

Лінійка продукції ELBI PLASTO охоплює широкий модельний ряд пластикових бочок Elbi, призначених для застосування в системах водопостачання, системах збору, зберігання і відведення чистої, дощової води або побутових стоків, системах фільтрації води.

Пластикові бочки для води ELBI PLASTO CВ, CV, CHO, СР призначені для збору, зберігання води та інших допустимих харчових і технічних рідин. Переваги пластикових баків ELBI PLASTO - низька вага, відсутність корозії і значно більший термін служби в порівнянні з металевими баками. Поліетилен низького тиску харчового стандарту чистоти (LLDPE) відповідає всім санітарним вимогам європейських стандартів, не схильний до кисневого окислення і стійкий до старіння в ультрафіолеті. Антибактеріальне покриття стінок поліетиленових накопичувальних баків ELBI PLASTO забезпечує тривале збереження харчових продуктів і питної води.

Конструкція пластикових баків для води ELBI PLASTO не містить зварювальних швів, монолітна і однорідна. Розміри оглядових вікон забезпечують зручність обслуговування, а спеціальний різьбовий штуцер - зручність необхідних підключень насосного обладнання, трубопроводів або зливу рідини. Сировина, що використовується для виготовлення пластикових бочок ELBI PLASTO, здатне переносити різкі перепади температур - від мінус 50 до плюс 60оС. Баки PLASTO не схильні до вікової деформації і зносу.

Основні переваги пластикових баків в порівнянні з металевими ємностями:


  • відповідність поліетилену LLDPE всім світовим санітарним і гігієнічним нормам;
  • зносостійкість: високі характеристики зносостійкості можна порівняти з металевими аналогами (баками з нержавіючої сталі або металевими баками з гальванічним покриттям);
  • універсальність: можливість виконати необхідні отвори і підключення, в місцях, які не збігаються з початкової конфігурацією технологічних отворів.
  • міцність: міцність забезпечена однорідністю і монолітністю литої структури бака, відсутністю зварних швів, ущільнень та інших факторів зниження міцності конструкції;
  • легкість: в порівнянні з металевими аналогами за обсягом поліетиленові накопичувальні баки легше, що дозволяє здійснювати швидке і легке переміщення або транспортування;
  • економічність і низькі капітальні витрати в порівнянні з металевими аналогами;
  • здатність до повторної переробки: баки PLASTO виконані з інертного і утилізованого сировини.


Всі баки зазначених нижче серій сертифіковані для застосування в водопостачанні питною водою.

Поліетиленові бочки для води Elbi CВ призначені для зовнішньої установки, являють собою поліетиленову конструкцію прямокутної форми, оснащені оглядовим вікном для обслуговування. Технологічні отвори для зливу або підключення трубопроводу відсутні. Об'єм поліетиленових баків Elbi CВ 100-500 літрів.

Накопичувальні баки для води Elbi CV представляють собою циліндричну, вертикально встановлюється, ємність з верхнім оглядовим люком і технологічним різьбовим штуцером для зливу води. Монтаж бака допускається тільки над рівнем фундамента. Об'єм поліетиленових баків Elbi CV 300-13000 літрів.

Пластикові бочки для води Elbi CHO
представляють собою ємність в горизонтальному виконанні з оглядовим вікном і різьбовим зливним штуцером. Монтаж бака допускається тільки над рівнем фундаменту. Об'єм поліетиленових баків 300 - 500 літрів.

Накопичувальні баки для води Elbi CР складної конфігурації для зовнішньої установки. Баки Elbi CР сертифіковані для питного водопостачання і використовуються для збору, накопичення і зберігання води і рідин, нейтральних до матеріалів бака. Монтаж бака допускається тільки над рівнем фундаменту. Об'єм поліетиленових баків 500 - 2000 літрів.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.