shapka.jpg

Модуль Wi-Fi для регулятора швидкості насосу Sirio або Sirio Entry.

Головна > Спеціальні перетворювачі частоти для насосів > Частотні перетворювачі Italtecnica

Модуль Wi-Fi для регулятора швидкості насосу Sirio або Sirio Entry.

        Перетворювач частоти для насоса - це мода чи технічна революція в насосній техніці на рівні змінити "кнопочного" телефону на смартфон?

        Поки йдуть дебати, нові технології поступово входять у наш дім. Перетворювачі частоти поступово, але впевнено витісняють архаїчні релейні схеми управління насосами. Стандарти будуть змінюватись і в недалекому майбутньому у наших будинках нерегульовані насоси з релейним управлінням будуть змінені на регульовані насоси зі змінною швидкістю. На сьогоднішній день перетворювачі частоти Sirio та Sirio Entry вже можна доповнити Wi-Fi модулем бездротового зв'язку та інтегрувати в Ваш"розумний будинок". Майбутнє вже зараз..

        Модуль бездротового зв'язку Sirio Wi-Fi дозволяє здійснити дистанційний контроль інвертора Sirio або Sirio Entry через смартфон або комп'ютер.

        Керуйте дистанційно Вашим насосом, оснащеним перетворювачем частоти Sirio або Sirio Entry за допомогою комп'ютера або смартфона. Забезпечуйте дистанційний контроль параметрів інвертора за допомогою смартфона або комп'ютера за допомогою генерованої пристроєм мережі або Інтернету! Перетворіть Вашу систему водопостачання в  "розумний" компонент Вашого дому - підключіть насоси до домашніх мереж, керуйте насосом на смартфоні через Wi-Fi або встановіть мобільний додаток на смартфон та керуйте насосом з будь-яких точок планети.

        Модуль розширення Sirio Wi-Fi дозволяє при необхідності здійснити модифікацію основних та розширених параметрів, здійснити аналіз стану та керувати режимами Вашого приводу дистанційно, в тому числі через спеціалізований Сервіснй центр Italtecnica. Вам достатньо надати пароль  доступу!

        Модуль розширення Sirio Wi-Fi встановлюється в нові інвертори Sirio або Sirio Entry з позначенням на корпусі Wi-Fi.

    Инвертор Sirio c модулем беспроводной связи Sirio Wi-Fi

           Модуль Sirio Wi-Fi дозволяє здійснити підключення по двом каналам. Модуль самостійно генерує мережу, доступ до якої здійснюється за допомогою пароля (ключа WPA) через смартфон.

    подключение Sirio Entry к смартфону по беспроводной связи

         Другий канал зв'язку дозволяє включити модуль Sirio Wi-Fi через Інтернет через маршрутизатор або точку доступу для управління інвертором Sirio або Sirio Entry.

 Управление инвертором Sirio через интернет     

Основні характеристики

    Sirio Entry 
  230 2.0 Wi-Fi    

   Sirio Entry    
 230 2.0 XP Wi-Fi 

       Sirio 2.0        
Wi-Fi

Мережеве живлення інвертора

1 х 230 В 

1 х 230 В  

1 х 230 В  

Вихідне живлення насоса

 1 х 230 В

3 х 230 В 

 1 х 230 В 

Максимальна потужність 

двигуна насоса

1.5 кВт 

 2.2 кВт

1.8 кВт 

 Максимальний струмякий споживає насос

10,5 А 

9,7 А 

14 А 

 Модуль бездротового звязку Sirio Wi-Fi        

 +

 Ціна інвертора, грн

 6180

8160 

8620 

 Ціна модуля

 бездротового звязку, грн

 1900

1900 

1900 

 

        Консультації та оформлення заявок - дивитись Контакти.