shapka.jpg

Електронні контролери насоса ElectroVarem

Головна > Електронні контролери насоса ElectroVarem

Electrovarem TOP 16A

Чому надати перевагу - стабільному тиску в гідравлічній системі, керованій сучасним електронним контролером, або надійній, енергетично ефективній насосній системі з традиційним реле тиску, гідроакумулятором та некомфортними перепадами тиску? Як усунути дискомфорт зміни тиску в гідравлічній системі в межах діапазону, визначеного механічним реле тиску і гідроакумулятором? Технологічних рішеннь для однофазного насоса два - частотний регулятор швидкості насоса або електронний контролер тиску насоса. Другий варіант, як мінімум, виявиться на порядок дешевше в реалізації і може застосовуватися на відміну від частотного регулювання швидкості без гідроакумулятора.  

Електронний контролер здійснює управління насосом на основі принципів, які не потребують обов'язкового застосування гідроакумулятора. Проте, робота гідроакумулятора в гідравлічній системі або іншими словами інерційного накопичувача енергії пов'язана не тільки з коливаннями тиску, але і з забезпеченням енергетично ефективної роботи насоса і обмеження числа пусків.

З одного боку електронне управління насосом, засноване на інноваційних принципах контролю тиску і руху води, забезпечує  комфортний для споживача сталий тиск в гідравлічній системі, економить монтажний простір, а з іншого - за відсутності інерційного накопичувача води очевидно кількість пусків насоса може збільшитись (пуск кожен раз при появі відбору води) і з'являться передумови для неефективних режимів роботи насоса (наприклад, тривалий режим роботи насоса при інтенсивності відбору води нижче оптимальної продуктивності).

В ідеалі електронному контролеру для того, щоб подолати зазначені недоліки потрібен невеликий гідроакумулятор, обсяг якого з одного боку, не повинен провокувати коливання тиску, з іншого - запобігти згубним для насоса части пускам.

На порівняльному графіку, побудованому в дослідницькому центрі Varem, показано наскільки знижується загальне споживання електроенергії насосом, керованим електронним контролером, при оснащенні його гідроакумулятором.

Порівняльний графік споживання електроенергії насосом, оснащеним електронним контролером керування.

Компанія Varem розробила серію електронних контролерів Electrovarem з унікальним набором функцій управління і захисту, оснащених гідроакумулятором об'емом 3 літри. Наявність гідроакумулятора та резервування невеликої кількості води після зупинки насоса і в процесі роботи насоса дозволяє подолати приховані недоліки звичайних контролерів, які провокують підвищення числа пусків насоса, зростання споживання електроенергії і гідродинамічний удар, зберігши ресурс насоса і стабільний тиск в гідравлічній системі.  

Electrovarem PLUS - для управління однофазним насосом потужністю до 1,5 кВт (до 12 Ампер).

Electrovarem TOP - для управління однофазним насосом потужністю до 2,2 кВт (до 16 Ампер).