shapka.jpg

Частотний перетворювач для насоса Sirio Entry 230 2.0


Частотний перетворювач Sirio Entry 230 2.0 - пристрій управління монофазним насосом з функцією частотного регулювання.

Увага! Починаючи з 4 кварталу 2020 року інвертор Sirio Entry 2.0 знятий з виробництва в заміненений на нову модель - Sirio Universal.

Частотний перетворювач для насоса Sirio Entry 230 2.0 призначений для регулювання монофазним поверхневим або заглиблюваним насосом потужністю електродвигуна не більше 1.5кВт (2л.с.) та споживанням струмом не більше 10,5 ампер. Електроживлення частотного перетворювача Sirio Entry 230 здійснюється від однофазної мережі 230В ± 10%, 50Гц. Електронний блок Sirio Entry 230 2.0 перетворює однофазний змінний струм з частотою в 50 Гц в однофазний змінний струм регульованої частоти, дозволяючи здійснювати плавне управління швидкістю обертання електродвигуна насоса.

Акційна ціна частотного перетворювача Sirio Entry 230 2.0 - 6180 грн (еквівалент 205 євро.)


Частотний метод регулювання в даний час вважається найбільш ефективним та енергозберігаючим способом управління динамічними процесами з широким діапазоном регулюванням, характерним для застосування насосного обладнання.

На практиці, застосування частотного перетворювача Sirio Entry 230 2.0 з монофазним насосом дозволяє отримати такі переваги, як плавний пуск та точну підтримку заданого тиску, в тому числі в режимах часткового навантаження насоса, зі скороченням споживчої насосом потужності. Енергоефективність роботи насоса буде залежати, перш за все, від тривалості та глибини регулювання недовантажених режимів роботи насоса.

Виробник частотного перетворювача Sirio Entry - компанія Italtecnica, європейський лідер в області розробки та  виробництва пристроїв автоматизації та управління роботою насосів. Завод Italtecnica розташований в Трибано (провінція Падова (Італія)). Базова версія частотного перетворювача для управління монофазними насосами Sirio Entry 230 була випущена в 2006 році та підтвердила свою ефективність, та надійність протягом багатьох років експлуатації. У 2015 році, на підставі накопиченого попереднього досвіду, Italtecnica розробила та випустила другу модифіковану версію насосного частотного перетворювача для монофазних насосів Sirio Entry 230 (версія - 2.0).

Зміни, насамперед, торкнулися вдосконалення та розширення функцій захисту, а також зміни алгоритмів роботи частотного перетворювача. Суть змін спрямована на підвищення захисту частотного перетворювача Sirio Entry 230 в нестандартних, аварійних або важких умовах експлуатації, а також на розширення його експлуатаційних можливостей.


Характеристики частотного перетворювача Sirio Entry 230 2.0.

НазваХарактеристика
Вхідне електроживлення1х230В ± 10%, 50Гц.
Вихідне електроживлення1х230В ± 10%, 30-50Гц.
Максимальна сила струму, споживана двигуном насоса10,5 А
Максимальна механічна потужність двигуна насоса1,5кВт (2л.с.)
Максимальний допустимий тиск в корпусі8 бар.
Максимальна пропускна здатність пристрою9 куб.м / год
Діапазон заданого значення тиску0,5-8 бар
Діапазон регулювання тиску пуску насоса0,2-7,7 бар
Клас захисту електрообладнанняIP 65
Гідравлічне з'єднання1/4" зовнішня різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища40 С
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища0 С
Допустима температура води5-30 С

Застосування електронного пристрою управління насосом з функцією частотного регулювання Sirio Entry 230 2.0 забезпечує:

  • постійний тиск в системі водопостачання;
  • споживання електроенергії в залежності від міри навантаження насоса;
  • плавний пуск, при якому пусковий струм фактично відповідає номінальному робочому струму електродвигуна насоса;
  • захист насоса від недостатньої кількості води (сухого ходу) з автоматичним перезапуском;
  • захист від короткого замикання, перегріву силового IGBT- модуля, блокування валу насоса, підвищення / пониження напруги в мережі (нижче 200В і вище 265В), аварійно високого рівня тиску, порушення герметичності системи з частими пусками насоса та інвертора (обмежена кількість пусків насоса в годину);
  • можливість візуального контролю та інформації про стан та робочих режимах інвертора та насоса (поточна інформація відображається на LED-дисплеї);
  • можливість управління з відключеним датчиком потоку (алгоритм управління по датчику тиску), що підвищує надійність роботи пристрою в умовах, коли керований насос перекачує воду з підвищеними концентраціями речовин, здатних вплинути на надійність роботи датчика руху рідини (залізо, охра, глина).


Повна інструкція Sirio Entry 230 2.0

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.