shapka.jpg

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР для однофазного насоса з механічною потужністю до 1.8 кВт.

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР - це електронний пристрій, спеціально розроблений компанією Italtecnica (Італія) для управління та захисту монофазних поверхневих або свердловинних насосів потужністю не більше 1,8 кВт (2.4л.с.). Частотний перетворювач для насоса Sirio Entry 230 ХР відрізняється від подібних пристроїв інших виробників простотою монтажу, обмеженим та зрозумілим набором програмованих параметрів та відсутністю необхідності в установці та налаштування зовнішніх додаткових датчиків.

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР являє собою посилену версію стандартної моделі Sirio Entry 230 та розрахований на велику потужність насоса. Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР забезпечує ефективну глибину частотного регулювання в діапазоні 25-50 Гц. Силовий блок частотного перетворювача Sirio Entry 230 ХР охолоджується потоком рідини, а клас захисту від попадання вологи та пилу IP65 дозволяє встановлювати його в вентильованих шахтах, колодязях, приямках або підвалах.

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР здатний управляти як поверхневим однофазним насосом, так і занурювальним свердловинним насосом з довжиною кабелю до 80м.

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР для однофазного насоса

Ціна частотного перетворювача Sirio Entry 230 ХР - еквівалент 265 євро

Частотний перетворювач Sirio Entry 230 ХР контролює за допомогою вбудованих датчиків параметри тиску та потоку рідини, що перекачується насосом, регулює кількість обертів насоса в залежності від заданих споживачем параметрів тиску або потоку, забезпечує м'який старт та зупинку насоса, захищає насос від низької / високої напруги, перевантаження, сухого ходу, блокування вала двигуна, короткого замикання, перегріву силових ключів, від частого включення, викликаного герметичністю трубопроводу.

Частотний метод регулювання насоса дозволяє підвищити енергоефективність системи водопостачання, продовжити термін служби чутливих до гідроударів вузлів та елементів системи водопостачання, та забезпечити комфорт для споживача - стабільний тиск в системі водопостачання, в змішувачах, душових лійках, установках фільтрації води та й в інших точках водоспоживання.

Застосування частотного перетворювача Sirio Entry 230 ХР дозволить не тільки економити 10-40% споживаної насосом електроенергії за рахунок зменшення потужності насоса в режимах часткової недовантаження, а й відмовитися від установки громіздких та досить дорогих гідроакумуляторів великого об'єму, необхідних в традиційній системі для скорочення кількості пусків насоса та згладжування швидкості зміни тиску в системі водопостачання. З інвертором Sirio Entry 230 ХР насос отримує частотно регульований плавний пуск. На відміну від традиційних пристроїв плавного пуску з наростанням напруги частотно регульований плавний пуск дозволяє запускати насос без кратності пускового струму.
Постійна зміна тиску в системі - один з недоліків традиційних насосних станцій з реле тиском та гідроакумулятором, які особливо помітні при неправильному виборі насоса із завищеною потужністю, що не відповідає навантаженності насоса. Такі «переоцінені» насоси зазвичай працюють вкрай неефективно так, як їх робочий режим зміщується з робочої зони насоса в недовантажену область графіка «тиск-продуктивність» з втратою коефіцієнта корисної дії, збільшенням споживання електроенергії, перевантаженням двигуна та механіки насоса. Переоцінений насос, це насос з параметрами напору та продуктивності більшими ніж вимагає нормальна робота системи водопостачання. Вибір переоціненого насоса відбувається через помилкову оцінку параметрів системи. Частотний перетворювач все ж не можна розглядати як пристрій адаптації переоціненого до системи водопостачання. Ефективна глибина регулювання з умови збереження прийнятного ККД не повинна перевищувати 15-20%, а регулювання насоса повинно здійснюватися в межах ефективного робочого поля насоса.

Характеристики частотного перетворювача Sirio Entry 230 ХР.

Назва Характеристика
Вхідне електроживлення  1х230В±10%, 50Гц.
Вихідне електроживлення  1х230В±10%, 30 -50Гц.
Максимальна сила струму, споживана двигуном насоса  14 А
Максимальна механічна потужність двигуна насоса  1,8кВт (2,4л.с.)
Максимально допустимий тиск в корпусі  8 бар.
Максимальна пропускна здатність пристрою  9 куб.м/ч
Діапазон заданого значення тиску  0,5-8 бар
Діапазон регулювання тиску запуску насоса  0,2-7,7 бар
Клас захисту електрообладнання  IP 65
Гідравлічне з'єднання  1 1/4″ зовнішня різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища  40 oС
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища  0 oС
Допустима температура води  5-30 oС

Повна інструкція Sirio Entry 230 ХР

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.