shapka.jpg

Гідроакумулятори для систем пожежогасіння

Головна > Гідроакумулятори для систем пожежогасіння

Сфера застосування устаткування може встановлювати додаткові вимоги до складових компонентів. Насосні протипожежні системи, що володіють різним ступенем автономності та електрозаложеносты, застосовуються в багатьох галузях промисловості і комунального господарства. Дія таких систем направлена на автоматичну локалізацію початковой стадії поширення пожежі. Система з'єднується з джерелом водопостачання і забезпечує автономну подачу в разі виникнення аварійної ситуації. Невід'ємним компонентом автоматичної насосної станції пожежогасіння є гідроакумулятор.

Гідроакумулятор забезпечує систему початковим тиском і підтримує її в режимі постійної готовності. При тепловому руйнуванні замку розбризкувача акумульована під тиском вода подається в осередок поширення пожежі. Зниження тиску відкриває клапан трубопроводу, реле тиску включає насоси, вода подається в розпилювач. До пуску електричних або дизельних насосів тиск у системі підтримує тільки гідроакумулятор.

Гідроакумулятор дозволяє також забезпечити автономність подачі засобів гасіння та усунути інерційність виходу системи в робочий режим.
Гідроакумулятор також може забезпечити автономну і незалежну короткочасну імпульсну роботу системи пожежогасіння, наприклад, там, де необхідно забезпечити високу швидкість подачі засобів пожежогасіння в обмеженій кількості.

Як правило, для комплектації насосних протипожежних систем, застосовують циліндричні гідроакумулятори підвищеної міцності і надійності з робочим тиском не менше 16 бар. Ми готові запропонувати споживачеві баки з робочим тиском 16 бар виробництва провідних італійських компаній Varem або Elbi з обсягами від 20 до 500 літрів.

Європейський виробник насосного обладнання Сalpeda комплектує протипожежні насосні системи гідроакумуляторами високого тиску Varem серії Plusvarem. У гідроакумуляторі Plusvarem встановлена ​​змінна зносостійка мембрана підвищеної міцності з зневажливо малою
газопроникністю.

Гідроакумулятори Plusvarem розроблені для застосування в складі особливо відповідального обладнання, володіють додатковою надійністю, високим конструктивним запасом міцності і найкращими експлуатаційними характеристиками, що забезпечує їх цільове використання в протипожежних насосних станціях, системах високого тиску, системах з частотним регулюванням.

Європейський виробник Elbi серійно випускає циліндричні вертикальні гідроакумулятори високого тиску серії AFV об'ємом 20 (25 бар) і 24 (16 бар) літрів для комплектації автономних протипожежних станцій і насосних систем високого тиску. Також в стандартному асортименті продукції Elbi завжди присутні баки високого тиску AFV 16 бар об'ємом 100, 200, 300 і 500 літрів. Всі баки укомплектовані змінними камерними мембранами власного виробництва з індивідуальною конструкцією, максимально адаптовані до корпусу і здатні зберігати
зворотну деформацію навіть при повній втраті повітря в баку.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад