shapka.jpg

ГОЛОВНА

"Абсолютних фактів не існує, існують тільки  вірогідності"

Нільс Бор

СУЧАСНІ АЛГОРИТМИ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ВІДЦЕНТРОВОГО НАСОСА

Мембранні гідроакумулятори та розширювальні баки складають невід'ємну частину сучасної системи холодного та гарячого водопостачання або опалення. Ми допоможемо Вам визначитися з правильним вибором відповідно з поставленим завданням та заданими критеріями.


Ми розуміємо, що гідроакумулятор або розширювальний бак є важливим, але лише одним із елементів складної системи водопостачання або опалення. Але, слід зауважити, що від функціонування гідроакумулятора або розширювального бака залежить надійність, безпечність функціонування та енергетична ефективність системи, в яку бак інстальований. Ми знаємо, як не допустити можливість перетворення бака в «слабку ланку» системи водопостачання або опалення.

Ми не прагнемо «адаптувати» обладнання до вимог клієнта, ми починаємо з завдання або з проблеми, яка виникла у споживача, та шукаємо найбільш прийнятний спосіб її вирішення.

Наша мета - надати максимально широкий вибір мембранних гідроакумуляторів, розширювальних баків, пластикових або металевих накопичувальних ємностей європейських виробників в різних цінових категоріях, вказати на особливості застосування і допомогти визначитися з вибором.

Ми розуміємо також, що часто споживача цікавить не вибір, а конкретно надане рішення, товар або послуга. Для вибору ми тримаємо широкий асортимент розширювальних баків на складі, для вирішення конкретизованих завдань ми маємо кваліфікованих фахівців з експертним рівнем знать. Серед продукції, яку ми підтримуємо на складі в достатній кількості – напірні гідроакумулятори і розширювальні баки виробництва Aquasystem, Aquapress, Elbi, Zilmet, Watersystem, Wester, Reflex, Global Water Solution, Varem. 

Закон Мерфі - Чизхолма говорить - «Все, що може зламатися – ламається. Все, що не може зламатися ніколи – ламається теж». Розширювальні баки та гідроакумулятори не складають виключення. На сайті Ви отримаєте корисну інформацію про запасні частини до розширювальних баків та гідроаккумуляторів, правила експлуатації, розрахунок об'єму мембранного бака, ремонт та обслуговування. Ми підтримуємо на складі запчастини (змінні мембрани, фланці, тримачі мембран, пневмоклапани) до усіх гідроаккумуляторів та розширювальних баків, які постачаються або постачалися на ринок України останні 20 років. 

<< Назад