shapka.jpg

Циркуляційні насоси Speroni для підвищення тиску

Головна > Циркуляційні насоси Speroni для підвищення тиску

Автоматичні циркуляційні насоси Speroni SCRA призначені для підвищення тиску води на локальних ділянках  водопровідних систем в побутових варіантах застосування - квартирах, приватних будинках, офісах і комерційних підприємтвах. Їх пряме завдання – забезпечити прийнятний рівень тиску безпосередньо в окремих точках споживання (наприклад, змішувач або душова лійка) або в загальному магістральному трубопроводі квартири або невеликого котеджу. 

Циркуляційні насоси Speroni SCRA оснащені герконовими реле протока, що дозволяє повністю автоматизувати включення і відключення насоса при відкритті/ закритті крана, а також забезпечити захист від сухого ходу насоса при позаштатних ситуаціях з відсутністю води у водопровідній мережі. Магнітне реле являє собою пелюстковий датчик протоку з постійним магнітом і герконом, що замикає й розмикає контакт включення насоса при відхилення датчика протоки і зміні сили дії магнітного поля.

Насоси підвищення тиску в розподільчій водопровідній мережі приватного будинку або квартири виконані з запозиченням конструкції циркуляційного насоса з «мокрим ротором», що забезпечує повну безшумність роботи насоса.

Циркуляционные насосы Speroni SCRA фото

Насоси для підвищення тиску
Speroni SCRA 20/90-160

Циркуляционные насосы Speroni SCRA 25/150-180 фото

Насоси для підвищення тиску
Speroni SCRA 25/150-180

Компанія Speroni (Італія) пропонує споживачам 2 варіанти повністю автоматичних циркуляційних насосів з мокрим ротором для підвищення тиску. Головні їх переваги в застосуванні для побутових завдань підвищення тиску в мережі - автоматизована робота і повна безшумность.  

Насоси Speroni SCRА - одношвидкісні, з чавунною проточною частиною, покритою спеціальним антикорозійним покриттям. І якщо перший варіант насоса SCRA 20/90 – 160 зазвичай застосовують для локального підвищення тиску в одинарної точці споживання води, то другий варіант насоса SCRA 25/150 – 180 здатний ефективно вирішити проблему низького тиску води в цілій квартирі або невеликому котеджі, підключеному до центрального водопроводу.

графіки насосів підвищення тиску Speroni

Циркуляційні насоси Speroni SCR з автоматичними реле протоку для підвищення тиску в локальних ділянках розподільних водопровідних мереж будинку або квартири.

Модель насосаН max, мQ max , м³/г∅ зовн. нарізки
гайки
L, ммР max, ВтЦіна, евро
SCRA 20/90 - 1607,50,53/4" 
160120 
75
SCRA 25/150 - 180153,3 
1"180 
305126 

Насоси Speroni SCRA складуть гідну конкуренцію популярним і поширеним на ринку України аналогічним насосам виробництва Grundfos серії UPA приємно здивувавши споживача ціною і європейським рівнем якості, властивим всій продукції концерну Speroni.

Хочете купити циркуляційний насос для підвищення тиску Speroni, але Ви в чомусь сумніваєтеся. Тоді телефонуйте до нас (098)842-19-01; (099)383-69-46; (063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Забезпечуємо доставку – Київ, Бровари, Бориспіль.  Ціна циркуляційних насосів для підвищення тиску Speroni SCR вказана у валюті країни-виробника. Оплата обладнання здійснюється виключно в національній валюті відповідно до чинного комерційного курсу. Ціна циркуляційного насоса вказана з урахуванням ПДВ.