shapka.jpg

Гідроакумулятори CIMM для систем водопостачання

Гідроакумулятори CIMM AFC

 Гідроакумулятори CIMM AFE

Гідроакумулятор CIMM для системи водопостачання являє собою герметичну металеву ємність з гумовою рухомою мембраною та з стисненим повітрям, здатна за рахунок пропорційного зовнішньому тиску води зміни об'єму повітря накопичувати та зберігати потенційну енергію акумульованої рідини. При відборі води з системи водопостачання накопичена потенційна енергія акумульованої в баку води трансформується в потік рідини, що викликає плавне зниження тиску в системі водопостачання.

Процес роботи гідроакумулятора CIMM забезпечується стисненим під тиском об'ємом азоту або повітря, що тисне на рухливу мембрану та нерухомі стінки бака. Імпульсний бак залишається працездатним до тих пір, поки в ньому міститься під тиском певний об'єм повітря.

Робота мембранного імпульсного бака СIMM принципово нагадує роботу накопичувального бака з повітряною подушкою без мембрани з тією лише різницею, що в мембранному імпульсному баку межею розділу двох середовищ (води та повітря) виступає гумова мембрана.

Гідроакумулятори CIMM для систем водопостачання

Мембранний імпульсний бак має низку істотних переваг перед звичайним баком з повітряною подушкою. Мембранний імпульсний бак не допускає втрат повітря, що абсорбується водою, що означає відсутність постійних витрат електроенергії для компресорного заповнення втрат об'єма повітря.

Виходячи з рівноцінних завдань та однакового об'єму акумуляції води під тиском, інсталяція мембранного імпульсного бака та допоміжного обладнання в систему водопостачання вимагатиме менше капіталовкладень. Для однакових задач місце, що займається мембранним імпульсним баком, буде менше. Також у мембранному баці не відбувається сорбція водою повітря або азоту, так як об'єм газу відділений від води мембраною спеціальної форми.

Завдяки мембрані CIMM повністю відсутня небезпека забруднення води різними домішками в стислому повітрі (пил, бруд, дим, мінеральні масла, бактерії, запахи), отриманими в процесі заповнення повітря компресорним обладнанням. У мембранному гідроакумуляторі CIMM контакт проточної води з металевими стінками бака не допускається, що запобігає корозії стінок бака та забруднення води продуктами корозії.

Всі гідроакумулятори СIMM зі змінними мембранами в системі водопостачання можуть виконувати важливу функцію компенсатора стрибкоподібних змін тиску - гідродинамічних ударів. Швидке закриття вентиля в трубопроводі призводить до раптового зниження швидкості потоку рідини та надлишкового тиску в прилеглій ділянці трубопроводу. Ударна хвиля, яка називається гідравлічним ударом, рухається зі швидкостями, близькими до швидкості звуку, багаторазово відбиваючись від перешкоди та поширюючись уздовж трубопроводу.

Гідравлічний удар може призвести до руйнування трубопроводу. Довжина та жорсткість трубопроводу, швидкість руху води, стисненність та в'язкість рідини - фактори, що безпосередньо впливають на ступінь розвитку явища гідроудару. Установка для компенсації гідравлічного удару гідроакумулятора СIMM викликає помітне зниження надлишкового тиску - гідроудару, поглинаючись «пружиною» стисненого повітря в імпульсному баку.

Вибір об'єму гідроакумулятора CIMM для комплектації насосної системи водопостачання традиційно здійснюється двома методами - з оцінкою усередненої продуктивності насоса або з оцінкою пікового об'єму споживання води в системі.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.