shapka.jpg

мембрани до баків Varem

Головна Мембрани Varem

Змінні мембрани з харчової бутилкаучуку

Мембрани з харчового бутилкаучука BUTIL, IIR 

Мембрана з харчового каучука EPDM

Мембрани з харчового каучука EPDMГідроакумулятори і розширювальні баки концерну Varem S.p.a. являють собою продукт «преміум-класу», що виготовляється в умовах «замкнутого» виробничого циклу з повним контролем якості на всіх стадій виробництва, включаючи виробництво мембран з синтетичних каучуків.

В основу виробничої концепції Varem покладена не ідея прямої економії коштів і цінової оптимізації, або пошук баланса якості продукції з сторону доцільності, а ідея повного забезпечення необхідних експлуатаційних характеристик. Varem вважає, що кожен розширювальний бак повинен бути якнайкраще і цілеспрямовано конструктивно підготовлений до конкретних умов використання. 

Матеріали мембран, перш за все, повинні відповідати передбачуваним умовам застосування, забезпечуючи при цьому максимально можливу довговічність, надійність і збереження фізико-хімічних властивостей. Склад і рецептура каучуків спрямовані на виконання вимог до фізико-хімічних і механічних властивостей. Форма, площа і товщина гуми мембран спрямовані на забезпечення великого запасу міцності, що б гарантовано забезпечити надійну і довговічну роботи мембран навіть у важких навантажувальних режимах. Varem не є прихильником застосування економічно вигідних виробнику діафрагм, а комплектує баки мембранами балонного типу, не допускаючи контакту рідини з металоконструкцією.

Склад і пропорції компонентів мембран забезпечують задані виробником фізико-механічні властивості. Команія Varem виробляє мембрани з наступних видів синтетичних еластомерів:

  1. Бутадієнстирольний каучук SBR

Найбільш поширений тип гумового полімерного матеріалу в світі. Володіє найбільшою механічною міцністю (здатний подовжити до 800% від початкового розміру). Термостійкість і гарантоване збереження фізико-механічних властивостей в розширювальних баках обмежується значенням 70оС. Температури вище 100оС викликають незворотні зміни в структурі гуми і інтенсивне теплове старіння. Не підходить для застосування з питною водою. Володіє обмеженою витривалістю - здатністю протистояти циклічним механічних навантажень, розтягування і стиснення.

  1. Бутилкаучук IIR (BUTILE)

Відрізняється підвищеною міцністю на розрив, зносостійкість і найменшою проникністю серед усіх еластомерів, що застосовуються для виготовлення мембран для гідроакумуляторів. Бутилкаучук IIR не впливає на фізико-хімічні властивості води, не підтримує розвиток бактерій. Мембрани з бутилкаучуку відмінно протистоять руйнуванню при наявності поверхневого механічного та гідроабразивного тертя, а також характеризуються стійкістю до усталостному зносу при багаторазових деформаціях. Мембрани з бутилкаучуку пручаються руйнуванню в результаті впливу зовнішніх розривних навантажень. Міцність на розрив бутилкаучуковой мембрани складає близько 30МПа при відносному подовженні в 800%.

  1. Етиленпропілендіен - каучук EPDM

Мембрани з EPDM мають найкращу водопаростойкостью, відмінною температурною стійкістю (високотемпературний EPDM HT, застосовуваний в баках для геліосистем), пружністю, спротиву накопичення залишкової деформації (еластичне відновлення) і найкращими динамічними характеристиками. Мембрана з EPDM ефективно протистоїть ефекту повзучості (безперервного збільшення залишкової деформації під дією зовнішнього тиску), що спостерігається у відсутності дотримання умов протитиску в гідроакумуляторах і розширювальних баках. Мембрани з EPDM мають кращу поведінку при ударних, циклічних впливах тиску, які викликають періодичну деформацію. Матеріал мембран придатний для контакту з питною водою, не викликає змін властивостей води, не допускає хімічних реакцій і взаємодій з водою, не є джерелом запахів і виділень шкідливих речовин, не підтримує розвиток грибків та біоплівок.

  1. Нітрильний каучук NBR (NITRILE)

Володіє обмеженою температурною стійкістю і водостійкістю. Мембрани з NBR відрізняються відмінною стокостью до розчинників, антифризів, гліколей, спиртів, нафтопродуктів, масел і жирів. Матеріал NBR має високу зносостійкість, пружність і еластичність. Завдяки високій стійкості до антифризу і гліколю теплоносія спеціальний температуростойкостью склад NBR ефективно застосовується в баках для геліосистем Solarvarem, забезпечуючи максимально можливу надійність і довговічність в агресивних умовах впливу гліколю і високих температур.

<< Назад