shapka.jpg

багатоступеневі насоси speroni

Головна > Багатоступеневі насоси Speroni


  

 
Багатоступеневі насоси
Speroni RXMБагатоступеневі насоси
Speroni RGXMБагатоступеневі насоси
Speroni RSXM

Ця сторінка нашого сайту присвячена широкій групі високоефективних, малошумних горизонтальних багатоступеневих насосів Speroni, що характеризуються, перш за все, деякими відмінностями в конструкції і матеріалах проточної частини.

Горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni  характеризуються здатністю досягати відносно високого напору і продуктивності при малих витратах електроенергії. Секційна конструкція багатоступеневих насосів Speroni забезпечує перекачування рідини через направляючі апарати (дифузори) кожної секції послідовно з одного робочого колеса в інше. Секційна конструкція дозволяє багатоступінчастим насосам Speroni генерувати менше шуму в роботі і споживати менше електроенергії в порівнянні з відцентровими одноколісними насосами, підтримуючи високий ККД. Різні комбінації конструкційних матеріалів (чавун, нержавіюча сталь, полімери) забезпечують багатоступеневим насосів Speroni задану ступінь міцності і стійкості до механічного і хімічного впливу перекачуваних рідин.

горизонтальні багатоступеневі насоси Speroni

Купуючи насос нам, зрозуміло, хотілося б, щоб він служив якомога довше і якісніше, споживав якомога менше електроенергії, не вимагав періодичного обслуговування і коштував як можна дешевше. З усього списку критеріїв ціна не може бути основним критерієм у виборі насоса, але часто саме вона стає відправною точкою для вибору. Так не повинно бути.  Якість насоса коштує дорожче, але служить значно довше. 

Економія на якості насоса сумнівна і являє вигоду тільки на перший погляд. Низька якість або не повноцінна відповідність насоса технічному завданню як данина більш низькій ціні можуть в недалекому майбутньому потребувати чималих витрат на ремонт або, що найімовірніше, заміну насоса на іншу, більш підходящу до завдання, модель. Висновок пропоную зробити до покупки і з урахуванням чужих помилок.  Ціна багатоступінчастого насоса Speroni, як мінімум, повинна бути прив'язана до терміну служби, характеру і умов застосування.

На що  варто звернути увагу при виборі багатоступінчастого насоса Speroni? І що продовжує термін служби багатоступінчастого насоса?

Різні інженерні рішення конструкторів Speroni в області розробки і виробництва горизонтальних багатоступеневих насосів базуються на використання в конструкції проточної частини економічно обґрунтованого і вигідного поєднання високоміцних і спеціальних матеріалів, що дозволяють максимально адаптувати насос до різних завдань і умов середовища. Застосовувані матеріали в конструкції корпусних деталей, робочих коліс і дифузорів забезпечують горизонтальним багатоступеневим насосів Speroni різні ступені стійкості до зовнішніх і внутрішніх навантажень, різні втрати на тертя, стійкість до корозії, ерозії і механічного зносу, різна вага, рівень шуму, вібрації і впливу на навколишнє середовище. Вибір багатоступеневого насоса Speroni за матеріалами і особливостями конструкції залежить від вимог до його довговічності в обумовлених умовах застосування.  

Важлива особливість секційної конструкції горизонтальних багатоступеневих насосів Speroni – висока ефективність перетворення механічної потужності двигуна в гідравлічну потужність насоса, що досягається завдяки високому коефіцієнту корисної дії в межах широкого ділянки кривої «напір-продуктивність».

Споживання насосами електроенергії в різних областях економіки України становить від 25 до 60%. У галузях водопостачання та водовідведення на частку насосів припадає близько 60% від загальної кількості спожитої електроенергії. У заміському будинку з артезіанською свердловиною, автономним опаленням та відведенням стоків на частку насосів в структурі річного споживання припадає до 30% електроенергії. Ціни на електроенергію часто випереджають вартість первинних джерел енергії. З урахуванням постійного зростання цін на енергоносії застосування ефективних насосів особливо актуально і економічно вигідно. 

Сучасний багатоступінчастий насос повинен бути енергетично ефективним і споживати якомога менше електроенергії для вирішення поставлених завдань. Ефективність енергетичних процесів в насосі оцінюється коефіцієнтом корисної дії - характеристикою корисного використання, перетворення і передачі споживаної енергії. Багатоступенева конструкція насоса характеризується найвищим коефіцієнтом корисної дії серед усього класу відцентрових насосів.  Самий простий і не витратний спосіб енергозбереження в будинку і на виробництві - вибір на користь енергетично ефективної конструкції обладнання. Ефективність, помножена на здатність надійно і довговічно виконувати поставлену задачу в обумовлених умовах застосування - характеристика горизонтальних багатоступеневих насосів Speroni. 

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Ужгород, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.