shapka.jpg

Багатоступеневі насоси Speroni RSM

Головна > Багатоступеневі насоси Speroni > Багатоступеневі насоси Speroni RSM

Базові горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni RSM застосовують в побутових і промислових системах водопостачання та підвищення тиску, для поливу, іригації, у складі високонапірних мийних систем. 

Багатоколісні насоси Speroni цієї серії представлені в однофазному (RSM) і трифазному (RS) виконанні.  Завдяки багатоступеневій конструкції горизонтальні насоси Speroni RSM здатні забезпечувати високий натиск при відносно невеликій подачі і низькому споживанні електроенергії.

фото горизонтального багатоступінчатого насоса Speroni RSMвнутрішня конструкція насоса Speroni RSM.

Горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni RSM оснащені стандартними індукційними електродвигунами з номінальним кількістю оборотів 2850 об/хв, класом теплостійкості ізоляції F і ступенем захисту електрообладнання насоса від зовнішніх впливів IP44 (IP55 для моделей промислового зразка 40,50, 60 і 80).

Експлуатаційні обмеження для багатоступінчастих насосів Speroni RSM:

- максимальна температура рідини, що перекачується-35С;

- максимальна температура навколишнього атмосфери – 40С; 

- максимальний тиск в корпусі -10 бар;  

-  висота всмоктування – 7 м (висота самовсмоктування для моделей RS3, RS4, RS5 -2,5 м);

- тривалий режим роботи.

Конструкційні матеріали елементів проточної частини насоса Speroni RSM:

- кришка і фланець електродвигуна –сірий чавун;

- вал і кожух насоса - нержавіюча сталь 10Х18Н10;

- робочі колеса і дифузори – технополімер «Noryl»;

- -торцеве ущільнення: кераміка/графіт/"нітрил".

Модель насоса

Модель насоса
3 ф
Р2, кВтР1, кВтQ max, м3/чНmax, мЦіна в евро
    1х230В
Ціна в евро
3x400В
Speroni RSM 3Speroni RS 3
0,60,86,0 
36162162
Speroni RSM 4
Speroni RS 4
0,716,048184184
Speroni  RSM 5
Speroni RS 5
1,11,46,062196196
Speroni  RSM 40
Speroni RS 40
1,51,910,0
52356351
Speroni  RSM 50Speroni RS 50
1,92,210,0 
62381376
Speroni  RSM 60Speroni RS 60
2,22,710,073402397
-Speroni RS 80
3
3,5 
10,098 
-432 

Які особливості відрізняють горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni RSM від інших побутових насосів крім ціни?

Які переваги отримає споживач, надавши перевагу  багатоступінчатому насосу Speroni на противагу традиційним для домашнього водопостачання простим варіантів одноколісних (одноступеневих) насосів? Всі переваги пізнаються в порівнянні. Насамперед, за дуже незначну різницю в ціні та з урахуванням  однакових завдань, «багатоколісники» Speroni RSM, завдяки оптимізованому управлінню потоками рідини, генерують менший рівень шуму, що іноді виявляється істотним чинником. Вагомим чинником виявляється й те, що горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni RSM споживають на 15-20% менше електроенергії завдяки різниці в коефіцієнтах корисної дії. Дві важливі переваги - менший шум і менше споживання електроенергії повністю компенсують ціну більш складної конструкції насоса. Наявність в лінійці Speroni RS досить потужних моделей багатоступеневих насосів, у тому числі в промисловому трифазному виконанні, дозволяє їх універсально використовувати для вирішення виробничих завдань. 

Проточна частина представлена комбінацією вузлів, виконаних з різних конструкційних матеріалів з різними властивостями. Робочі колеса і дифузори виконані з термопластичного технополімера – модифікованого поліфениленоксида РРО («Noryl»). Передня кришка насоса Speroni RS і фланець двигуна виготовлені з сірого чавуну. Кожух багатоступінчастого насоса Speroni і вал - із загальнопромислової нержавіючої сталі 10Х18Н10. Мінімально можлива кількість нержавіючої сталі в конструкції проточної частини і застосування у великій кількості чавуну і термопластичного полімеру «норіла» зумовлюють відносно низьку, бюджетну ціну багатоступеневих насосів Speroni RSM, особливо вигідну на тлі інших, більш ресурсоємних варіантів багатоступеневих насосів Speroni або аналогічних по потужності і конструкції насосів інших європейських виробників. Чавун, як відомо, являє собою сплав заліза з вуглецем і здатний окислюватися в певних умовах. Продукти окислення можуть забруднювати перекачується воду. Окислення чавуну в корпусних деталей може супроводжуватися зростанням обсягу окисних поверхневих відкладень та ерозійними процесами, що згодом веде до підвищення шорсткості, зростання втрат на тертя і зниження ККД насоса. 

Технополімер «норіл» - високотехнологічний замінник металу в робочих колесах і дифузорах, стійко зберігає форму, хімічно нейтральний до води, не схильний до корозії на відміну від металів, володіє відмінним для полімерів опором до стирання, механічних і температурних навантажень. Але там, де вирішальним чинником для вибору насоса виступає ресурс роботи, міцність, зносостійкість, температурна стійкість, збереження ККД протягом усього періоду експлуатації насоса кращим варіантом матеріалів тертьових поверхонь буде нержавіюча сталь. 

Виконуємо доставку горизонтальний багатоступінчастий насос Speroni RSM або Speroni RS в Кіровоград, Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.