shapka.jpg

Фланці для баків IMERA

Фланці для розширювальних баків та гідроакумуляторів ImeraНа цій сторінці представлені оригінальні запасні частини - змінні фланці для гідроакумуляторів та розширювальних баків Imera (Італія).

Термін служби сталевого фланця Imera обмежений та залежить від швидкості протікання процесів хімічної або електрохімічної корозії, а також корозійної стійкості та захищеності матеріалу.

Сталеві фланці гідроакумуляторів піддаються швидкому руйнуванню в умовах вологої атмосферної корозії. Звертаємо Вашу увагу на те, що швидкість корозії фланця в умовах вологої атмосфери значно випереджає швидкість корозії у воді, в стані повного занурення. Повне занурення характеризується надлишком води, при цьому, швидкість корозії контролюється швидкістю надходження кисню. Тоді як умови вологої корозії характеризуються надлишком кисню, при цьому, швидкість корозії вже контролюється вологістю повітря.

Стандартні фланці для гідроакумуляторів та розширювальних баків Imera виконані з товстостінної, добре оцинкованої низьковуглецевої сталі та захищені пластикової внутрішньою вставкою.

Пластикова вставка запобігає прямому контакту акумульованої води з металевою поверхнею фланця, захищає його від корозії, а воду від забруднення продуктами корозії. На відміну від сталевого корпусу, що не контактує з водою та ізольованого повітрям, фланець - деталь гідроакумулятора, безпосередньо відокремлює холодну воду від атмосферного повітря, та місце переважної конденсації атмосферної вологості.

Постійний процес утворення конденсату, електрохімічна корозія в сирому або в мокрому серодовищі, різниця потенціалів, викликана зовнішніми паразитними блукаючими струмами - причини корозії фланців з протекторним або лакофарбовим покриттям. Фланець з легованої (нержавіючої) сталі забезпечує підвищену стійкість до корозії.

Фланці для розширювальних баків та гідроакумуляторів Imera

Найменування Опис Ціна, євро
Контрфланец D 95/45 - 3/4" Сталевий, з гальванічним покриттям та пластиковою вставкою 4,5
Контрфланец D 145/80 - 1" Сталевий, з гальванічним покриттям та пластиковою вставкою 7,2
Контрфланец D 145/80 - 1" INOX Нержавіюча сталь AISI 304 13,2
Контрфланец D 260/150 - 1 1/4" Сталевий, з порошковим покриттям та пластиковою вставкою 39

Всі зазначені фланці виключно оригінального виробництва Imera.

У таблиці вказані стандартні розміри фланця: зовнішній габаритний діаметр (95, 145 або 260мм), діаметр отвору гідроакумулятора або розширювального бака Imera (45, 80 або 150 мм) та розмір з'єднувального штуцера (3/4 ", 1" або 1 1/4 ").

Ціна фланця встановлена в інформаційних цілях у валюті країни-виробника. Ціна фланця для гідроакумуляторів та розширювальних баків Imera вказана з урахуванням ПДВ та перераховується відповідно до поточного комерційного курса на момент здійснення замовлення.

Доставка фланця для гідроакумуляторів та розширювальних баків Imera здійснюється безкоштовно в Київ, Бровари, Бориспіль або інше місто на території України, за рахунок відправника, зручною для одержувача компанією-вантажоперевізником.