shapka.jpg

Розширювальні баки ELBI ДЛЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

Головна > Розширювальні баки Elbi

Розширювальні баки Elbi ER-CE (5-24л)


Плоскі розширювальні баки  Elbi ERP (6-24л)
     Розширювальні баки Elbi ER-CE (35-500л)         

Розширювальні баки
Elbi ER-CE (5-24л)

Плоскі розширювальні баки
 Elbi ERP (6-24л)

Розширювальні баки
Elbi ER-CE (35-500л)

Задача розширювальних баків складається в поглинанні надмірного об'єму води або іншої технологічної рідини в системі опалення і підтримці необхідних умов роботи системи опалення у всіх теплових режимах.

ELBI виробляє розширювальні мембранні баки з корпусом з листової сталі і фіксованою синтетичною мембраною, яка відділяє контур опалення від повітряної камери бака.

Всі розширювальні баки Elbi проходять гідравлічний тест з тиском в 1,5 рази перевищує максимально допустимий робочий тиск бака.

Основним синтетичним каучуком для виготовлення фіксованих діафрагм розширювальних баків Elbi є SBR (стирол-бутадиеновая гума). Матеріал відрізняється високою міцністю, задовільною еластичністю, високою теплостійкістю, низькою дифузії і повністю задовольняє передбачуваним стандартних умов експлуатації в системах опалення.

Навантаження мембран в системах опалення відбувається повільно, протягом роботи системи опалення змінюється в незначних межах і може супроводжуватися тривалим контактом з гарячою водою. Для таких умов роботи еластичність мембрани є другорядним якістю. Головні якості, що вимагаються від матеріалу мембрани в системі опалення - міцність (довговічність), стійкість до високих температур і мінімальна проникність (дифузія). Каучук SBR повністю задовольняє всім вимогам застосування в системах опалення, але при цьому є технічним матеріалом і не придатний для контакту з питною або господарсько-побутової водою.

Застосування баків з мембранами і діафрагмами з SBR також недоцільно, в тому числі і в насосних системах для подачі технічної, непитної води через недостатню еластичності і невідповідності властивостей матеріалу швидкозмінних, циклічним і навантаженим режимам роботи насосних установок.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль,
Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад