shapka.jpg

Запасні частини

Головна > Запасні частини

Для того, що б зберегти працездатність Вашого гідроакумулятора або розширювального бака потрібно тільки періодичний контроль тиску повітря і незначне періодичне обслуговування, що полягає у відновленні спочатку заданого тиску повітря, частково втраченого в процесі експлуатації. Незначні втрати повітря в процесі тривалого періоду експлуатації і зберігання герметичного бака - явище, обумовлене нормальної газопроницаемостью каучукових мембран або зневажливо малими витоками через повітряний клапан, але ніяк не порушенням герметичності корпусу. Обслуговування бака - це далеко не ремонт. Це функція спрямована на підтримку повної працездатності і збереження очікуваного повноцінного експлуатаційного ресурсу, що здатне віддалити ремонт або повну заміну бака в відносно далеком
майбутньому.

Ремонт, як правило, має на увазі фізичну заміну компонента, що вийшов зі зладу в Вашому гідроакумуляторі, багатофункціонального або розширювального мембранного бака. Ремонт в свою чергу передбачає попередню діагностику, виявлення дефектного вузла в баку (наприклад, пошкодженої мембрани), причин відмови обладнання і наслідків для іншого залежного обладнання в тепловій або гідравлічній системі. В щодо складній системі водопостачання кожен вузол має функції, які частіше за все не дублюються і від виконання яких залежить працездатність сусідніх механізмів в системі.

Для ремонту, бак повинен володіти ремонтопридатністю - можливістю доступу і заміни вузлів, що вийшли з ладу, а обслуговуючий персонал або сам власник - мати необхідні запасні частини для ремонту. Мембранні баки, що отримали назву баки зі змінною мембраною, придатні до ремонту на відміну від баків з обпресувати фіксованою мембраною.

У баках зі змінною мембраною всі компоненти замінні - фланець, пневматичний клапан, мембрана, тримач мембрани і навіть корпус, що втратив герметичність, наприклад, внаслідок наскрізної корозії або перевищення гранично допустимого тиску. При виході з ладу такого бака споживач часто бере економічно обгрунтоване рішення відновлювати виріб і продовжувати термін його служби до повного зносу всіх зберегли залишковий ресурс компонентів, а не замінювати його на новий.

Ми підтримуємо на складі запасні частини для більшості моделей мембранних баків європейських виробників, широко представлених в даний час і в минулому на ринку України. У нас Ви зможете придбати для ремонту баків Varem, Aquafill, Wester, Zilmet, Elbi, Aquapress, Imera, Aquasystem, Reflex, Refix наступні змінні деталі:

  • сталеві фланці 95, 145, 155, 265, 274 мм з протекторним покриттям або фланці з нержавіючої сталі, встановлені в баки різної конструкції і області застосування виробництва Varem, Elbi, Aquapress, Imera, Aquasystem, Reflex;
  • змінні мембрани (EPDM, IIR, NBR, SBR) для баків загальним об'ємом від 2 до 1000 літрів;
  • повітряні (пневматичні) клапани;
  • Верхні держателі мембран з латуні або сталеві із захисним покриттям..


Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад