shapka.jpg

Бойлери непрямого нагріву для САНІТАРНОЇ ВОДИ

Головна > Бойлери непрямого нагріву для санітарної води

На сторінках нашого сайту представлений широкий асортимент бойлерів непрямого нагріву, акумуляторів нагрітої води і буферних ємностей виробництва Elbi (Італія) з різними експлуатаційними характеристиками і конструктивними рішеннями, здатними забезпечити адекватне технічне рішення. Продукція Elbi здатна задовольнити потреби проектувальника, інсталятора та кінцевого споживача в високоякісному продукті європейського виробництва, розробленому і зробленому на заводах елітного італійського виробника в області термогідравлікі. Детальна технічна інформація і опис міститься в загальному каталозі ELBI (дивитися розділ "Каталоги").

Бойлери застосовуються в побутовому і промисловому секторі для нагріву і акумуляції санітарної води з використанням непрямого джерела генерації тепла. Джерелом нагріву, як правило, виступає теплова енергія з системи опалення, в якій бойлер виконує функцію акумулятора надлишкового тепла. Санітарна вода в бойлері отримує теплову енергію від теплообмінника, за яким рухається нагріте в системі опалення теплоносій.

Бойлери непрямого нагріву санітарної води

Інтенсивність нагріву визначається площею теплообмінника і різницею температур. Перевагою такого способу нагрівання вважається мінімальна економічність отримання нагрітої санітарної води за рахунок споживання неефективно регульованих надлишків тепла в системі опалення. Недоліком - відносно висока ціна теплового приладу, його громіздкість і інерційність, пов'язана зі способом нагріву.

Бойлери та акумулятори санітарної гарячої води захищені від корозії внутрішнім стеклофарфоровим покриттям і магнієвим анодом, оснащеним функцією контролю стану. Опціонально бойлер може бути також оснащений активною катодного захистом. Титановий анод, через який проходить постійний струм електрично поляризує воду, що дозволяє отримати постійний протекторний захист від корозії без необхідності періодичного контролю і зміни пасивного магнієвого анода, який з часом руйнується. Зовнішня теплоізоляція виконана з екологічно безпечного покриття з поліуретану високої щільності, що забезпечує мінімум теплових втрат.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад