shapka.jpg

Мембрани для насосних станцій

Головна > Мембрани для насосних станцій


Традиційна насосна станція водопостачання включає в себе гідроакумулятор. Гідроакумулятор в умовах нерівномірного споживання води забезпечує насосу енергетично ефективний робочий режим незалежно від об'єму споживання, обмежує можливе число вмикань насоса. Гідроакумулятор представляє собою ємність з еластичною мембраною («грушею»), яка відокремлює в робочому стані стиснене повітря від води. Функціонування гідроакумулятора засноване на пропорційній зміні об'єму, займаного стисненим повітрям, під дією зовнішнього тиску води. Втрата функціональності бака стає причиною «старт-стопного» режиму роботи насосної станції та комутуючого навантаження реле тиску, подальшого лавиноподібного виходу з ладу реле тиску та/або водяного насоса.

Втрата працездатності насосної станції в більшості випадків пов'язана з втратою стисненого повітря з повітряної порожнини бака. Зовні бак зберігає стабільно громіздкий вигляд, але функцію акумулятора більше не виконує.

Причин втрати повітря кілька. До природних причин відноситься дифузію газа в воду через розділову гумову мембрану (діафрагму). Періодичний контроль і відновлення частково втраченого тиску повітря відноситься до стандартної процедури обслуговування насосної станції. До аварійних причин відноситься втрата герметичності внаслідок наскрізної корозії металевого корпусу або руйнування еластичної мембрани («груші», діафрагми).

Наскрізна корозія корпусу ставить питання про повну заміну гідроакумулятора. Пошкоджена мембрана в насосній станції підлягає заміні. Ми підтримуємо на складі в Києві оригінальні мембрани для насосної станції або сумісні змінні мембрани (груші), змінні контрфланці (фланці) і тримачі мембран для баків об'ємом від 2 до 2000 літрів більшості європейських торгових марок, які постачають свою продукцію в Україну - Varem, Aquasystem, Aquapress, Zilmet, Imera, Reflex, Elbi. Для того щоб легко, точно вибрати і купити коректну мембрану для насосної станції або фланець Вам потрібно лише надати маркування бака з інформаційної таблички.