shapka.jpg

мембранні гідроакумулятори imera AO

Головна Гідроакумулятори Imera Гідроакумулятори Imera АО

Горизонтальні мембранні гідроакумулятори Imera AOГоризонтальні мембранні гідроакумулятори Imera AO виробництва Zilio Indusries (Італія) являють собою високоякісний бак з вуглецевої сталі, укомплектований змінною мембраною з синтетичного харчового каучуку - EPDM. Горизонтальні гідроакумулятори Imera AO призначені для застосування в системах холодного санітарного водопостачання в складі автоматичних насосних станцій на базі глибинного або поверхневого насоса.

Головна споживча характеристика гідроакумулятора - його загальний об'єм. Але «диявол», як відомо, ховається в «дрібницях». Вибравши бак за призначенням, областю застосування, принцип роботи даного продукту та об'ємом споживач стикається з такими «дрібницями» як габаритні розміри, спосіб установки та оптимізація займаного простору. Кожен виробник пропонує вибір моделі гідроакумуляторів з різною просторовою орієнтацією розподілу об'єму вертикальної або горизонтальної. На ефективність роботи системи водопостачання вибір гідроакумулятора по вертикальній або горизонтальній орієнтації не впливає жодним чином. Досить вузькі в діаметрі вертикальні гідроакумулятори встановлюють в просторах з обмеженою площею для монтажу, що характерно для кессонов, шахт та приямків, в яких монтується погружной насос.

Горизонтальні гідроакумулятори краще для монтажу в приміщеннях з обмеженою висотою або в складі насосних станцій з поверхневим насосом, який зручно та компактно встановлюється на спеціальну платформу. Багато інсталяторів вважають за краще у вологих шахтах та приямках монтувати горизонтальні гідроакумулятори невеликого об'єму на вентильований суху стіну, що пояснюється зручністю обслуговування, оптимізацією займаного простору та великим терміном, необхідним для наскрізної корозії корпусу. Серійно випускаються гідроакумулятори з горизонтальним розташуванням обмежені об'ємом в 300 літрів. У будь-якому випадку вибір горизонтального або вертикального варіанта гідроакумулятора лежить в площині оптимізації займаного простору та умовних проходів люків та дверей шахти, кесона або технічного приміщення.

Експлуатаційні обмеження, характеристики, розміри та ціна горизонтальних гідроакумуляторів Imera серії AO.

Модель Габарити,
H x D x L, мм
З'єднання Об'єм, л Р max,
бар
P попер., бар T max, C Ціна, євро
Imera AO 24 300 х 280 x430 1" 24 10 1,5 +99 25
Imera AO 50 380 х 365 x570 1" 50 10 1,5 +99 67
Imera AO 80 430 х 410 x722 1" 80 10 1,5 +99 90
Imera AO 100 520 х 495 x685 1" 100 10 1,5 +99 125 

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.