shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ AQUASYSTEM

Головна > Гідроакумулятори Aquasystem

Гідроакумулятори Aquasystem VAO
Гідроакумулятори Aquasystem VAO

гідроакумулятори Aquasystem VAV

Гідроакумулятор Aquasystem (Аквасистем) (розширювальний бак) - один з основних елементів насосної системи водопостачання, що забезпечує надійне і довговічне її функціонування.

Гідроакумулятори застосовуються в насосних системах побутового, промислового та сільськогосподарського призначення в якості накопичувальної ємності, забезпечуючи захист насоса і елементів системи водостнабжения від гідроудару, зменшуючи споживання електроенергії насосом, продовжуючи термін служби електродвигуна насоса за рахунок скорочення кількості пусків, створюючи резервний запас води та інерційність роботи насосної системи водопостачання. Гідроакумулятори Aquasystem виробляються на заводі компанії Zilio Industries S. r.l., розташованому в Італії, матеріалів і комплектуючих виключно італійського походження, відповідно до вимог європейських стандартів і відрізняються високими споживчими властивостями, притаманними повністю зробленому в Італії продукту. Міцність і довговічність корпусу, надійність змінною синтетичної мембрани супроводжується прийнятною і дуже конкурентоспроможною ціною зробленого в Італії розширювального бака.

Основними конструктивними елементами гідроакумулятора Aquasystem є корпус з вуглецевої сталі з нанесеним захисним епоксидно-поліестерним покриттям, змінна мембрана балонного типу з синтетичної гуми EPDM і сталевий зустрічні фланці з приєднувальним штуцером і антикорозионным гальванічним покриттям. Максимальний робочий тиск гідроакумуляторів Aquasystem серії VAV і VAO - 10 бар. Захисне епоксидне покриття захищає сталевий бак від корозії в умовах неагресивних застосування (в агресивних умовах застосування рекомендується застосовувати гідроакумулятор з корпусом з нержавіючої сталі). Контрфланец з антикорозійним покриттям укомплектований спеціальною полімерною вставкою, що захищає фланець від контакту з водою.

Балонна форма, способи кріплення і розміщення змінної синтетичної харчової мембрани всередині гідроакумулятора запобігають контакту води з металевими стінками бака і вплив продуктів корозії на фізико-хімічні властивості води, забезпечує коректне подовження і рівномірний розподіл навантаження по площі мембрани. Застосовувані в гидроаккумуляторах Aquasystem (до 500 л) мембрани зроблені компанією Se.Fa (Італія) з харчової синтетичної гуми - этиленпропилендиенмономера (EPDM). При виготовленні фланця Aquasystem особливу увагу приділяє забезпеченню міцності, корозійної стійкості та гігієнічності захисного покриття. Для цієї мети застосовується сталь великої товщини з нанесенням на поверхню шару цинку гальванічним способом. Поверхня фланця містить також конструктивні елементи жорсткості, що забезпечують додаткову міцність, підвищуючи щільність прилягання мембрани до фланця і відсутність мікровитоків повітря.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад