shapka.jpg

Гідроакумулятор в насосі для поливу (зрошення, іригації)

Головна > Гидроаккумулятор в насосі для поливу

Основне завдання побутового поливу полягає в тому, щоб подати воду, зволожити і компенсувати недолік вологи в кореневому шарі грунту. Для організації поливу потрібен, як мінімум, джерело води і насос, що забезпечує виконання поставленого завдання з урахуванням специфіки застосування. Вибір насоса буде залежати від виду зрошення (дощування, крапельний полив, кореневий полив), необхідного напору і продуктивності в точках споживання, джерела води, складу і температури води. Площа зрошення, частота зрошення, технологія і способи зрошення, віддаленість джерела води і зрошуваної площі будуть безпосередньо впливати на вибір насоса за призначенням та робочими характеристиками. Окреме питання - курування насосом, спрямоване на збереження ресурсу насоса і економічність споживання електроенергії.

Стандартні поверхневі насоси для поливу дощуванням для автоматизації процесу можуть бути оснащені вбудованим або зовнішнім електронним контролером протоку і тиску. Цей пристрій дозволяє запускати і відключати поливальний насос автоматично при відкритті або закритті клапана (крана). Контролер забезпечує безперервність режиму роботи насоса, автоматично захищає насос від роботи без води при відборі з резервуара, з обмеженим об'ємом, здійснює автоматичний перезапуск при появі води в джерелі.

Така схема управління не вимагає гідроакумулятора для компенсації частоти включень, але може зажадати наявності невеликого гідроакумулятора для амортизації значних гідравлічних ударів, які супроводжують пуск, зупинку насоса або перемикання потоків поливу в автоматичних системах поливу.

У системах крапельного поливу часто застосовуються традиційні насосні станції, керовані реле тиску і містять компенсаційний бак. Об'єм гідроакумулятора і настройки реле повинні забезпечувати мінімальну частоту включень насоса.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.