shapka.jpg

Електронне реле протокА SPIN Italtecnica

Виробник - Italtecnica Srl (Італія).


Реле протока SPIN автоматизує включення / відключення насоса або іншого обладнання (наприклад, повітряного компресора в системі аерації води) в залежності від стану потока в системі - наявності або відсутності руху потоку води через вбудований в реле герконовий датчик протока.

Реле SPIN відрізняється дуже компактною конструкцією та може застосовуватися в традиційних насосних системах спільно з встановленим послідовно механічним реле тиску для захисту насоса від роботи без води. На відміну від електронних реле контролю протока та тиску SPIN не здійснює самостійний пуск насоса по тиску, але ідеально підходить для систем підвищення тиску з початковою ініціацією руху води через реле за рахунок початкового тиску води в системі.

Включення навантаження (насоса) не залежить від досягнення певного статичного тиску в системі. Вмикання/ вимикання здійснюється виключно за сигналом датчика руху води, інтегрованого в реле та визначає відсутність / наявність потоку через реле. Час відключення (затримка відключення) навантаження по закінченню руху рідини регулюється настройками вбудованого таймера в проміжку від 10 секунд до 3 хвилин.

Реле протока SPIN встановлюється в будь-якому просторовому положенні - вертикально чи горизонтально. Має систему автоматичного перезапуску після виявлення аварії по «сухому ходу». Автоматичний перезапуск здійснюється з інтервалом в 15 хвилин - 4 спроби протягом години.

Увага! Реле протоку SPIN здійснює подачу живлення на керований однофазний насос або інше однофазное обладнання (наприклад, компресор системи аерації) тільки за умови споживання навантаженням струму не менше 1 А.

Реле протоку SPIN є в трьох різних варіантах:

  • SPIN ММХХ - вхід / вихід - зовнішня різьба 1 дюйм, підключення живлення та навантаження на клеми реле;
  • SPIN ММХ5 - вхід / вихід - зовнішня різьба 1 дюйм, в комплект поставки входить два силових кабеля H05RN (1 кабель з вилкою SHUKO) для підключення навантаження та з'єднання з лінією електроживлення.
  • SPIN ММ05 - вхід/вихід - зовнішня різьба 1 дюйм, в комплект поставки входить два силових кабеля електроживлення H05RN з виделкою SHUKO та розетка для підключення навантаження.
характеристики реле протока SPIN
 
* Всі ціни вказані станом на 01.03.2017 року та можуть відрізнятися від поточної ціни в зв'язку з коливаннями співвідношення вартості національної валюти і валюти країни походження продукції.

Основні характеристики реле протоку SPIN:
 

 

Електроживлення 115-230 В ±10%, 50/60Гц.
Енергоспоживання в режимі очікування  0,25Вт
Максимальна сила струму  12А
Максимальна механічна потужність насоса  1,1кВт (1,5л.с.)
Максимально допустимий тиск в корпусі  10 бар.
Клас захисту електрообладнання  IP 65 (IP44 - модель з розеткою)
Гідравлічне з'єднання  1 "зовнішня / внутрішня * різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища 55оС
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища  0оС
Допустима температура води  5-50оС

 

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.