shapka.jpg

Змінні мембрани EUROMAX

Мембрани харчового класу виробництва EUROMAX (Туреччина). Стандартний матеріал мембран - EPDM. Мембрани сумісні з більшістю баків європейських виробників та здатні без втрати якості замінити оригінальні змінні мембрани, що вийшли з ладу.

Мембрани Euromax (ЄВРОМАКС) встановлені в мембранні гідроакумулятори турецького виробництва (NEMA, Watersystem, ProTank, Depomaxi), добре зарекомендували себе в промисловому та в побутовому секторі споживання в Україні завдяки бюджетній ціні та експлуатаційному ресурсу, що не поступається продукції низки європейських виробників. Матеріал EPDM, стандартно застосовується у виготовленні мембран EUROMAX, не токсичний, інертний до води, не підтримує розвитку цвілі та водоростей на поверхні, не видає неприємного хімічного запаху, характерного для технічних гум, не призначених для харчового застосування.

Мембрани для гідроакумуляторів EUROMAX (Туреччина) D / L, мм Ціна,  €
Мембрана EuroMax для бака 24л EPDM D.80  (не прохідна) 80 /260 3,4
Мембрана EuroMax для бака 24л EPDM D.90 (не прохідна) 90 / 260 3,4
Мембрана EuroMax для бака 35/50л EPDM D.80 (не прохідна) 80 / 340 6,5
Мембрана EuroMax для бака 35/50л EPDM D.90 (не прохідна) 90 / 340 6,5
Мембрана EuroMax для бака 50/60/80л EPDM D.80 (не прохідна с ухом) 80 / 560 14,3
Мембрана EuroMax для бака 50/60/80л EPDM D.90 (не прохідна с ухом) 90 / 560 14,3
Мембрана EuroMax для бака 80/100л EPDM D.80 (не прохідна с ухом) 80 / 710 21,0
Мембрана EuroMax для бака 80/100/150л EPDM D.80 (прохідна) 80 / 730 29,0
Мембрана EuroMax для бака 150/200л EPDM D.80 (прохідна) 80 / 810 37,0
Мембрана EuroMax для бака 200/300л EPDM D.150 (прохідна) 150/1000 65,0

Точні геометричні розміри та форму кожної мембрани можна подивитися на сайті виробника - euromax.com.tr.

Конструктивно баки зі змінною мембраною та фланцевим кріпильним вузлом вважаються найбільш універсальним та економічно обгрунтованим рішенням. Мембрана в таких баках є у формі шара або видовженого еластичного балона, закріплена під фланцеве з'єднання або фланцеве з'єднання та з'єднання спеціальним тримачем мембрани з протилежного від фланця боку. Акумульована рідина знаходиться повністю всередині балонної мембрани і контактує тільки з зачищеною поверхнею фланця або з полімерною захисною вставкою, що запобігає контакту води та фланця. Так як внутрішні стінки бака не контактують з водою внутрішня поверхня корпусу бака, відповідно, не вимагає додаткової обробки та спеціальних синтетичних покриттів, що здешевлює загальну вартість бака.

Заміна мембрани здійснюється при руйнуванні, зношуваності, необоротної деформації. Як правило, термін служби мембран з етиленпропіленової гуми залежить від швидкості старіння, зносу та накопичення втоми матеріалу, що визначається кількістю циклів розтягування/стиснення, ступенем, характером та розподілом деформації. У нормальних умовах механічного навантаження та старіння матеріалу число циклів навантаження для EPDM-мембран становить в межах 50-100 тисяч циклів.

Заміна мембрани виконується через фланець, прикріплений декількома болтами до відповідної частини корпусу та забезпечує щільну та герметичну посадку мембрани. У деяких гідроакумуляторах невеликого об'єму для стабілізації форми при заповненні/спустошенні бака задня частина мембрани конструктивно забезпечена спеціальним хвостовиком, яким мембрана кріпиться до повітряного клапану, одночасно виконуючи функції його ущільнювача.

У баках середнього та великого об'єму функцію забезпечення рівномірності розподілу навантаження виконує друга точка кріплення мембрани - тримач мембрани або верхній фланець, встановлений в баці.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.