shapka.jpg

ПРО НАС

Головна > Про нас

Німецький письменник Генріх Лаубе, який жив у далекому XIX столітті, як-то сказав:- «Нам живеться значно важче, ніж предкам, тому що ми змушені купувати безліч різних речей, що полегшують наше життя».

Зв'яжіться з нами і задайте питання яке Вас цікавить, а ми постараємося зробити Ваш процес вибору або покупки легким і приємним.Сфера діяльності нашої компанії поширюється на елементи систем водопостачання та опалення – непомітні в роботі, але функціонально незамінні гідроакумулятори і розширювальні баки. Асортимент нашої продукції складається з мембранних баків провідних європейських і світових компаній-виробників – Aquapress, Aquasystem, Elbi, Zilmet, Varem (Італія), Wester (Росія), Watersystem (Туреччина), Reflex (Німеччина), Global Water Solution (США). Сфера застосування – насосні системи, системи підвищення тиску, системи зворотного осмосу, системи опалення та охолодження, геліосистеми та інші термосистеми.

Одного разу Жозе Моуріньо, тоді ще в якості тренера «Порту», на питання журналіста про його головних професійних якостях, зауважив: - «Я - особливий». Ці слова стали легендою в світі футболу завдяки трофеїв, які Моуріньо завойовував з кожною новою командою.

Наша особливість у тому, що ми володіємо вузькою специфікою - ми знаємо, що являє собою розширювальний бак, де, як, чому і навіщо він застосовується, яким чином функціонує, як налаштовується, за якими критеріями здійснюється вибір, як виконується монтаж, ремонт та обслуговування.

Ми зможемо дати відповіді на специфічні питання про тонкощі застосування.

Ми поддерживем широкий асортимент розширювальних баків і гідроакумуляторів на складі всіх перерахованих виробників.

Ми маємо широкий вибір оригінальних або взаємозамінних змінних мембран і зустрічних фланців об'ємом до 500 літрів.

Ми здійснюємо безкоштовну доставку в будь-яку точку України, в якій немає військових дій. Наше обладнання любить тишу і надійно служить в системах життєзабезпечення будинку - системах опалення, холодного або гарячого водопостачання, системах кондиціонування.

Ми знаємо, що таке дефекти устаткування і гарантуємо якість проданого товару. Наш багаторічний досвід показує те, що від помилок не застрахований жоден, навіть самий елітний виробник - у будь-якому обладнанні можливі дефекти. Закон Мерфі стосовно до будь-якої техніки, звучить наступним чином: «Все, що може зламатися – ламається. Все, що не може зламатися ніколи – ламається також». Для мембранних розширювальних баків і гідроакумуляторів головний дефект – негерметичність корпусу. І якщо наш бак не має герметичністю, ми замінимо його на новий.

<< Назад