shapka.jpg

Електронне реле тиску та протока Brio 2000МТ

Варіант електронного реле тиску та потока Brio 2000 для насосів з максимальною функціональною комплектацією від відомого італійського виробника - компанії Italtecnica S.r.l.

Варіанти комплектації електронного реле тиску Brio 2000:

 1. Реле тиску Brio 2000 - базова версія реле тиску та протока без манометра та таймера перезапуску.
 2. Реле тиску Brio 2000 т - версія Brio 2000 з вбудованим таймером перезапуску для періодичного контролю наявності/відсутності води в системі після помилки по «сухому ходу».
 3. Реле тиску Brio 2000 м - версія Brio 2000 з вбудованим контрольним манометром. Що дозволяє здійснювати візуальний контроль за тиском пуску насоса, оперативним тиском та тиском в системі водопостачання після відключення насоса.
 4. Реле тиску Brio 2000 МТ - версія Brio 2000 с максимальною комплектацією - вбудований контрольний манометр та таймер перезапуску.
Фото Електронне реле тиску та протока Brio 2000МТ

Максимальна потужність керованого поверхневого насоса не повинна перевищувати 1,1 кВт, скважиного насоса - 0,75 кВт. Допускається як вертикальне, так і горизонтальне розташування реле протока Brio 2000M відповідно до напряму руху потока. Електронне реле тиску та потока Brio 2000 МТ не містить вбудованого гідроакумулятора.


Електронне реле Brio 2000MТ призначене для автоматичного управління пуском та зупинкою насоса при відкритті і закритті крана. Пуск здійснюється при зниженні тиску в системі водопостачання до встановленого рівня (діапазон регулювання тиску пуску 1-3,5 бар), відключення насоса здійснюється при зупинці руху води (припинення потоку) через реле з тимчасовою затримкою 7-15 секунд. Логіка функції затримки відключення дозволяє уникнути аварійного старт-стопного режиму роботи насоса при витоках (розгерметизації) в системі або занадто частих відкриттях та закриттях крана.

Електронне реле тиску води для насоса Brio 2000MТ здатне замінити традиційну автоматичну схему керування насосом в системі водопостачання, засноване на злагодженій роботі реле тиску та гідроакумулятора. Важливо враховувати також той факт, що повна зупинка руху води в насосі (це необхідна умова для відключення насоса) відбувається при фактичному досягненні насосом максимального тиску в системі водопостачання. На цей факт необхідно звернути увагу при виборі схеми автоматичного управління високонапірним поверхневим або занурювальним насосом.

Алгоритм управління насосом за допомогою електронного реле тиску води Brio 2000MТ передбачає керування пуском від датчика тиску та управління відключенням від датчика руху води. Контроль за поточними значеннями тиску в системі, тиском пуску та тиском відключення насоса здійснюються за допомогою вбудованого манометра.

Електронне реле тиску води Brio 2000 здатне визначити роботу насоса з відсутністю або нестачею води та відключити його, не допустивши аварії. Контроль здійснюється непрямим шляхом за параметрами тиску та потоку - при відсутності тиску (датчик тиску визначає тиск нижче 1 бара) та відсутності потоку (датчик руху води визначає швидкість руху менше 1 л / хв) протягом 7-15 секунд електронне реле Brio 2000M знеструмить насос та включить індикацію помилки по сухому ходу. Плата управління електронного реле тиску та потоку Brio 2000MТ оснащена додатково таймером перезапуску для періодичного визначення появи достатньої кількості води у всмоктувальній лінії насоса. Через певні проміжки часу реле Brio 2000MТ протестує систему водопостачання на наявність води і в разі позитивного результату (тиск в системі і рух води через реле) зніме помилку і відновить нормальну роботу насоса, не допустивши аварію по «сухому ходу».

Головний керуючий вузол електронного реле тиску та потока Brio 2000MТ - плата управління. У разі виходу її з ладу заміна здійснюється швидко та просто. Ціна електронної плати управління Brio 2000MТ - 18 євро.Малюнок 1. Основні елементи електронного реле тиску та потока Brio 2000MТ.

 1. Кнопка пуску (перезапуску).
 2. Індикатор «сухого ходу».
 3. Індикатор електроживлення.
 4. Клеми підключення до електродвигуна насоса.
 5. Гвинт регулювання тиску пуску насоса.
 6. Випускний отвір з різьбою зовнішнім / внутрішнім підключенням 1 ".
 7. Клеми підключення до джерела напруги 220 В ± 10%, 50Гц.
 8. Впускний отвір з різьбою зовнішнім / внутрішнім підключенням 1 ".
 9. Контрольний манометр з діапазоном вимірювання 0-10 бар.


Малюнок 2. Графік залежності падіння тиску та об'ємної швидкості руху води через електронне реле тиску та потока Brio 2000 (M, Т, МТ).


Основні характеристики реле тиску та протока Brio 2000МТ


НазваХарактеристика
Електроживлення1х230В±10%, 50/60Гц.
Енергоспоживання в режимі очікування0,25Вт
Максимальна сила струму12А
Максимальна механічна потужність насоса1,1 кВт (1,5л.с.)
Діапазон регулювання тиску пуску1-3,5 бар
Максимально допустимий тиск в корпусі10 бар.
Гідроакумуляторнемає
Таймертак
Манометртак
Клас захисту електрообладнання
IP 65
Гідравлічне з'єднання1" зовнішня/внутрішня* різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища55oС
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища0oС
Допустима температура води5-35o

* під замовлення


Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.