shapka.jpg

КАбель водостійкий XTREM

Кабель водостійкий XTREM H07RN F для підключення свердловинних насосів. 

Виробник-TOP CABLE (Іспанія).

Кабель XTREM H07RNF – гнучкий, мідний, багатожильний, багатодротяний, в ізоляції з синтетичного каучуку, стійкий до ультрафіолетового старіння, водостійкий (клас водостійкості AD8 – повне занурення у воду), що зберігає водонепроникність під тиском води в умовах глибокого занурення. 

      кабель водостойкий XTREM H07RNF

   Кількість жил / переріз       Діаметр, мм      Вага, кг/км      Ціна з ПДВ, грн/м  
 3G1.5   XTREM H07RNF 9,7 137 62
 3G2.5   XTREM H07RNF11,4 198 86
 4G1.5   XTREM H07RNF 10,7169  77
 4G2.5   XTREM H07RNF12,6  244  105 
 4G4.0   XTREM H07RNF 14,4 343   148 

      Застосовується для рухомого та стаціонарного підключення електрообладнання на відкритій поверхні і в воді, для підключення свердловинних насосів, в тому числі глибинних насосів для перекачування питної води зі свердловин. Кабель XTREM H07RNF сертифіковано Австралійським Центром Якості Води AWQC (Australian Water Quality Centre) на відповідність стандарту AS/NZS 4020:2005, який регламентує вимоги до кабелю для занурення в питну воду. Кабель XTREM H07RNF відповідає вимогам європейської директиви RoHS (Restriction of Hazardous Substancies), яка встановлює обмеження вмісту небезпечних речовин – свинцю, кадмію, ртуті, брому, хрому.

      Оболонка кабелю XTREM H07RNF не впливає на фізико-хімічні і органолептичні показники води – не виділяє у воду важкі метали, токсичні речовини, не впливає на смак і запах води, не екстрагує у воду високоактивні галогени-окислювачі, не підтримує розвиток на поверхні водоростей, грибків, інших мікроорганізмів. Оболонка кабелю XTREM H07RNF не поглинає воду (не більше 2 вагових %), підтримує достатні ізоляційні характеристики на глибині занурення до 300 метрів. 

      Основні технічні характеристики XTREM H07RNF:

      - експлуатаційні температурні межі при рухомому використанні у воді -25/+60оС;

      - номінальна напруга 450/750В;

      - тестова напруга-3000В;

      - мінімальний радіус вигину – 5 діаметрів;

      - каучукова ізоляція жил різного кольору, включаючи жовто-зелений заземлюючий провідник;

      - зовнішня оболонка з синтетичного каучуку чорного кольору.

      Водостійкий (водозанурювальний) кабель XTREM H07RNF може застосовуватися для подовження силовий сполучної лінії електропередачі свердловинних насосів Speroni, Pedrollo, Panelli, Calpeda, Subteck, Ebara, Wilo, Grundfos з обмеженням глибини занурення до 300 метрів.

      Як правило, через специфіку застосування (підвіс погружного насоса нижче динамічного рівня води в свердловині) сполучна лінія погружного насоса характеризується великою довжиною, що робить ціну за погонний метр водостійкого кабелю одним з визначальних критеріїв вибору. Забезпечуючи всі основні характеристики водостійкий (підводний, водонепроникний) кабель XTREM H07RNF більш привабливий в ціні в порівнянні з функціональними аналогами - спеціальними кабелями для свердловинних насосів КВВ (Подольсккабель, Росія) або СLEAN CABLE (Unica Spa, Італія).