shapka.jpg

КАбель водостійкий XTREM

Кабель водостійкий XTREM H07RN F для підключення свердловинних насосів. 

Виробник - TOP CABLE (Іспанія).

Кабель XTREM H07RNF – гнучкий, мідний, багатожильний, багатодротяний, в ізоляції з синтетичного каучуку, стійкий до ультрафіолетового старіння, водостійкий (клас водостійкості AD8 – повне занурення у воду),  зберігає водонепроникність під тиском води в умовах глибокого занурення, придатний для застосування у воді питної якості. 

      кабель водостойкий XTREM H07RNF

   Кількість жил / переріз       Діаметр, мм      Вага, кг/км      Ціна з ПДВ, грн/м  
 3G1.5   XTREM H07RNF 9,7 137 87
 3G2.5   XTREM H07RNF11,4 198 107
 4G1.5   XTREM H07RNF 10,7169  96
 4G2.5   XTREM H07RNF12,6  244  130 
 4G4.0   XTREM H07RNF 14,4 343 185

Кабель водостійкий XTREM H07RNF застосовується для рухомого та стаціонарного підключення електрообладнання на відкритій поверхні і в воді, для підключення свердловинних насосів, в тому числі глибинних насосів для перекачування питної води. Кабель XTREM H07RNF сертифіковано Австралійським Центром Якості Води AWQC (Australian Water Quality Centre) на відповідність стандарту AS/NZS 4020:2005, який регламентує вимоги до кабелю, придатного для занурення в воду питної якості. Кабель XTREM H07RNF відповідає вимогам європейської директиви RoHS (Restriction of Hazardous Substancies), яка встановлює обмеження вмісту небезпечних речовин – свинцю, кадмію, ртуті, галогенів (брому, хрому, йоду, фтору).

      Оболонка кабелю XTREM H07RNF не впливає на фізико-хімічні і органолептичні показники води – не виділяє у воду важкі метали, токсичні речовини, не впливає на смак і запах води, не екстрагує у воду високоактивні галогени-окислювачі, не підтримує розвиток на поверхні водоростей, грибків, інших мікроорганізмів. Оболонка кабелю XTREM H07RNF не поглинає воду (абсорбція води під тиском не більше 2 вагових %), підтримує достатні ізоляційні характеристики на глибині занурення до 300 метрів. 

      Основні технічні характеристики XTREM H07RNF:

      - експлуатаційні температурні межі при рухомому використанні у воді -25/+60оС;

      - номінальна напруга 450/750В;

      - тестова напруга-3000В;

      - мінімальний радіус вигину – 5 діаметрів;

      - каучукова ізоляція жил різного кольору, включаючи жовто-зелений заземлюючий провідник;

      - зовнішня оболонка з синтетичного каучуку чорного кольору.

      Водостійкий (водозанурювальний) кабель XTREM H07RNF може застосовуватися для подовження силової  лінії електропередачі для свердловинних насосів виробництва Speroni, Pedrollo, Panelli, Calpeda, Subteck, Ebara, Wilo, Grundfos з обмеженням глибини занурення до 300 метрів.

      Як правило, через специфіку застосування (підвіс занурювального насоса нижче динамічного рівня води в свердловині) з'єднувальна лінія свердловинного насоса характеризується великою довжиною, що робить ціну за погонний метр водостійкого кабелю одним з визначальних критеріїв вибору. Забезпечуючи всі основні характеристики водостійкий (підводний, водонепроникний) кабель XTREM H07RNF більш привабливий в ціні в порівнянні з функціональними аналогами - спеціальними кабелями для свердловинних насосів КВВ (Подольсккабель, Росія) або СLEAN CABLE (Unica Spa, Італія).