shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ AQUASYSTEM ДЛЯ АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА

Головна > Гідроакумулятори Aquasystem для агресивного середовища


Розширювальні баки Aquasystem AHX

Розширювальні баки
Aquasystem AHX

Розширювальні баки  Aquasystem AVZ
Розширювальні баки
Aquasystem AVZ


Розширювальні баки
Aquasystem AVX


Гідроакумулятори для систем водопостачання Aquasystem, що застосовуються у вкрай агресивних корозійних умовах навколишнього середовища. Розширювальні баки для водопостачання з корпусом і контрфланцем з нержавіючої сталі Aquasystem AX-AVX-AHX. Розширювальні баки для водопостачання Aquasystem AVZ з протекторним протикорозійним захисним металевим покриттям, нанесеним гальванічним способом.

Розширювальні баки Aquasystem AX-AVX-AHX і AVZ - високоякісні гідроакумулятори призначені для застосування в умовах вкрай агресивного зовнішнього середовища, що викликає швидку корозію та руйнування металевого корпусу баків з меншою захищеністю від корозії.Такі умови можуть спостерігатися в місця вкрай підвищеної вологості або прямого, постійного контакту корпусу гідроакумулятора з водою або хімічними речовинами, не агресивними до матеріалу корпусу - басейнах, обводнених приямках, шахтах, вентильованих приміщеннях з дуже високою вологістю і високою конденсатообразованием, технологічних приміщеннях у харчовій або хімічної промисловості.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад