shapka.jpg

Відцентрові поверхневі насоси Speroni

Головна >Відцентрові поверхневі насоси Speroni

Відцентрові поверхневі насоси виробництва Speroni SpA (Італія) – це вибір на користь європейської якості виробництва за відносно демократичну ціну. Відцентрові поверхневі насоси Speroni поєднують міцні, зносостійкі і довговічні матеріали з точним дотриманням технічних умов виробництва і повною відповідністю заявлених характеристик. Відцентрові поверхневі насоси Speroni відрізняються універсальним застосуванням і знаходять широке застосування в побуті, комунальному, промисловому чи сільськогосподарському секторах економіки для вирішення різнопланових завдань перекачування води або технологічних рідин. Сфера застосування поверхневих відцентрових насосів охоплює системи циркуляції, опалення, кондиціонування, охолодження, тепло - і водо - постачання, зрошення і пожежогасіння.

насоси Speroni СМ фотоВідцентрові насоси Speroni СМ – відцентрові насоси з осьовим «нормальним» всмоктуванням і тангенціально розташованим нагнітальним патрубками з різьбовим з'єднанням і одним робочим колесом закритого типу з технополімера або нержавіючої сталі. Відцентрові насоси Speroni СМ забезпечують продуктивність до 21 м3/год і максимальний напір 56 м. ст. ст. Відцентрові насоси СМ застосовуються в побуті, промисловості та сільському господарстві в системах автоматичного водопостачання, в системах напірного або самопливного зрошення, для підвищення недостатнього тиску в системах централізованого водопостачання. Відцентрові насоси Speroni СМ застосовують у складі автоматичних насосних станцій з гідроакумулятором і або без гідроакумулятора. Насоси Speroni СМ застосовуються для перекачування чистої, хімічно неагресивної води з температурою до 90°С.

Відцентрові насоси Speroni 2СМ фотоВідцентрові двохступеневі насоси Speroni 2СМ - відцентрові насоси з двома робочими колесами, високим коефіцієнтом корисної дії і пріоритетом напірної характеристики. Відцентрові двоколісні насоси Speroni 2СМ при відносно невеликих витратах механічної потужності здатні створювати напір до 120 м або забезпечувати продуктивність до 36 м3/ч. Особливістю насосів Speroni 2СМ є два опозитних робочих колеса з латуні, здатні забезпечувати значно більший натиск, в порівнянні з моделями одноколесных насосів. Насоси Speroni 2СМ застосовуються для перекачування чистої і хімічно неагресивної води з температурою до 90°С.

Відцентрові насоси Speroni СFМ фотоВідцентрові насоси Speroni СFМвідцентрові насоси універсального призначення з одним робочим колесом з чавуну або бронзи, здатні забезпечити високу продуктивність при середньому тиску. Насоси сам призначені для перекачування чистих, хімічно і ерозійно неагресивних до матеріалів проточної частини рідин з температурою до 90°С в різних галузях промисловості, комунальному або сільському господарстві. Відцентрові насоси Speroni СFМ створюють напір до 37 м або забезпечують подачу до 42 м3/ч.

Відцентрові насоси Speroni СВМ фотоВідцентрові насоси Speroni СВМ - відцентрові низьконапірні насоси з одним колесом з чавуну. Насоси Speroni СВМ широко застосовуються в системах самопливного зрошення або перекачування технологічних рідин у промисловості, що вимагають забезпечення високої продуктивності при мінімальному напорі.  Відцентрові насоси СВН застосовуються, перш за все, в промисловості та сільському господарстві. Особливість насосів Speroni СВМ –відцентрове робоче колесо, що забезпечує низький напір і високу продуктивність насосу, а також можливість перекачувати забруднені невеликими твердими домішками рідини або технологічні суспензії з включеннями до 3 мм і температурою до 90°С. Відцентрові насоси Speroni СВМ створюють максимальний напір до 26 м або забезпечують подачу до 108 м3/год Висота «нормального» всмоктування – 7 м. ст. ст. 

Відцентрові насоси Speroni СS фотоВідцентрові насоси Speroni CS – класичні моноблочні відцентрові насоси промислового типу з фланцевим з'єднанням і одним робочим колесом з чавуну. Моноблочні насоси Speroni CЅ будуть відмінним рішенням для перекачування чистої, хімічно і механічно не агресивною до матеріалів проточної частини холодної або гарячої води або технологічної рідини. Насоси з S розроблені для застосування в промисловості, комунальному або сільському господарстві.  Насоси CЅ забезпечують максимальну продуктивність до 240 і здатні розвивати максимальний напір до 90 м. Завдання для моноблочних насосів CЅ охоплюють водо - і тепло - постачання, напірну і безнапорну іригацію, застосування в системах створення високого напору, системах підвищення тиску, системах охолодження, тощо.

Відцентрові насоси CXMВідцентрові насоси CXM – відцентрові поверхневі насоси виробництва Speroni (Італія) з різьбовим з'єднанням, осьовим всмоктуванням, корпусом і робочим колесом закритого типу з нержавіючої сталі.  Відцентрові насоси СХМ з нержавіючої сталі і з різьбовим з'єднанням застосовують для автоматичного водопостачання і систем підвищення тиску, для циркуляції і подачі гарячої води з температурою до 90°С, для подачі води в системах напірного або самопливного поливу в сільському господарстві. Відцентрові насоси CX здатні перекачувати чисту, не агресивну до нержавіючої сталі, холодну або гарячу воду, забезпечувати максимальний напір 28м і максимальну продуктивність 34 м3/ч.

Хочете купити відцентрові насоси Speroni, але Ви  сумніваєтеся? Тоді телефонуйте до нас (098)842-19-01; (099)383-69-46; (063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.