shapka.jpg

Датчик тиску MicroSensor 

Гoловна > Аналогові датчики тиску > Датчик тиску MicroSensor 4-20 mAДатчики тиску MicroSensor MPM1000Датчики тиску MicroSensor MPM1500

Якість датчиків тиску повинна бути високою. Датчики тиску повинні поставлятися споживачеві вчасно. Датчики тиску повинні відповідати всім потребам клієнта. Ціна датчиків тиску повинна бути економічно вигідною для споживача. 

П'єзо-резистивні датчики тиску MicroSensor серії MPM з уніфікованим промисловим сигналом 4-20 mA (виробник – Micro Sensor Co, р. Баодзы, провінція Шеньси, Китай) повністю відповідають всім перерахованим вимогам, характеризуються високою якістю і конкурентною ціною.

Завод Micro Sensor, починаючи з 1993 року, виробляє датчики тиску і сенсори, які застосовуються для контролю технологічних процесів у більш ніж 80 країнах світу, включаючи країни Західної Європи. Виробництво здійснюється в замкнутому циклі з індивідуальним тестуванням кожного виробленого датчика, що виключає наявність заводського браку.


Вважається, що якості китайських товарів не варто довіряти. Їх недовговічність і ненадійність стала притчею для споживача в Україні. Цей стереотип формувався роками і заснований переважно на ранньому досвіді використання дуже дешевої китайської продукції, яка охопила ринки України з низькою платоспроможністю населення. 

Але Китай – це раїна численних фабрик і заводів з нааселенням в 1,5 мільярда осіб. За статистикою кожен 5 вироблений товар виготовлений в Китаї! Так як на заводах Китаю виробляється абсолютно все і у величезних кількостях, то і якість може бути абсолютно будь-яким! 

Майже всі великі компанії в сфері промислової автоматики виробляють свою продукцію в Китаї. П'єзо-резистивні датчики тиску, використовувані в промисловій пневматиці та гідравліці, не становлять винятку.

Мегапопулярні в Україні датчики тиску MBS 1700 або MBS 3000 також виготовлені в Китаї на заводі Danfoss, що жодним чином не позначається на їх високому технологічному рівні і бездоганній якості. 

Раніше китайське обладнання більше було схоже на підробки західних зразків. Але ситуація змінювалася з кожним роком. Останні 10 років китайські виробники, що постачають товари в Європу, роблять ставку не на кількість, а на якість.

НайменуванняАналог DanfossЦіна з ПДВ*, грн
 Датчик тиску Micro Sensor MPM1000, 4-20 mA Danfoss MBS 1900 1650
 Датчик тиску Micro Sensor MPM1500, 4-20 mA Danfoss MBS 1700 1890