shapka.jpg

Гліколь в складі теплоносія більше 20%. Розширювальні баки

Головна > Розширювальні мембранні баки для гліколя

Розвиток і розповсюдження сучасних систем нагрівання води з використанням сонячної енергію,  а також необхідність збільшити в традиційних системах опалення температурний діапазон  теплоносія в рідкому стані обумовили широке використання гліколей. Застосування теплових систем особливо набуло актуальності в країнах з холодним кліматом. З іншого боку використання сонячних систем також потребує в умовах максимальних температур і в особливо жаркий період року наявності в системі теплоносія, температура кипіння якого з вища за температуру кипіння традиційно використовуваної води. 

В таблиці наведено орієнтовні температури замерзання і кипіння води з об’ємним відсотком вмісту гліколя.


Пропілен/етилен гліколь, %
Точка замерзання, оС*Точка кипіння, оС*
 0 0100
 10 -3 101
 20 -7 103
 30 -15 106
 40 -27 108
 50 -38 110
 60 -49 112
 70 -60 114
 80 -72 117
 90 -83 119
 100-94
 121

Зважаючи на широке застосування гліколя в якості складника теплоносія часто не береться до уваги його підвищена агресивність щодо окремих матеріалів, які традиційно використовуються в складі компонентів систем. До таких матеріалів відносяться синтетичні пластмаси і листова сталь, в тому числі оцинкована. Агресивність гліколя підвищується зі зростанням температури. Це також обмежує використання в системах опалення та геліосистемах, які містять теплоносій з вмістом гліколя більше 20%, поширених мембранних розширювальних баків з оцинкованими фланцями і внутрішніми пластиковими вставками. Інтенсивність руйнування компонентів розширювальний баків для опалення з оцинкованої сталі і пластику визначається поєднанням двох чинників - вмісту гліколя та температури теплоносія.

Зважаючи на ці обставини мембранний розширювальний бак для систем опалення з використанням теплоносія з вмістом гліколя більше 20% повинен комплектуватися фланцем з нержавіючої сталі без пластикових вставок.  При вмісті етилен – або пропілен - гліколя в теплоносії більше ніж 20% найкращим варіантом буде застосування мембранного розширювательного бака, призначеного для геліосистем та розробленого з урахуванням спрямованого використання в системах з високим вмістом гліколя і високотемпературним режимом. Наприклад, розширювальний бак для геліосистем серії SOLARVAREM з фланцем із нержавіючої сталі і фіксованою мембраною з нітрілбутадієна NBR- матеріалу підвищеної хімічної стійкості, який забезпечує ідеальну працездатність при поєднанні дії високих температур (до +130оС) і агресивності концентрованого гліколя (100%).

Хочете купити розширювальні мембранні баки для гліколя, але Ви в чомусь сумніваєтеся. Тоді телефонуйте до нас +38(098)842-19-01; +38(099)383-69-46; +38(063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів БЕЗКОШТОВНА. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Шановні клієнти. Якщо Ви відвідали наш сайт зі смартфонів і хочете нас набрати, то Ви можете не запам'ятовувати (записувати) телефон, а просто натиснути на номер телефону зручного для Вас оператора і відразу піде набір номера.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.


<< Назад