shapka.jpg

датчик тиску ATEK

Головна › Датчики тиску › Датчики тиску ATEK


Пьезорезистивний датчик тиску BTC 110
Датчик гидростатического уровня PTL - 110
Датчик давления с мембраной BT 214
Датчик тиску з захисною мембраною BT 214

Виробник - ATEK Electronics Sensor Technologies Inc (Туреччина).

Датчики (перетворювачі) тиску і датчики гідростатичного рівня виробництва ATEK Sensor Electronics Technologies Inc (ATEK) поставляються в 60 країн світу, добре відомі і зарекомендували себе в промисловому і комунальному секторі Туреччини і країн ЄС як надійні, точні та стабільні промислові датчики контролю процесу з помірною ціною.

Датчики тиску ATEK (Туреччина)

В останнє десятиліття виготовлення і застосування датчиків в області вимірювання і контролю параметрів технологічного процесу виділилося в самостійну галузь промисловості, яка динамічно розвивається. 

Цей суттєвий розвиток галузі зумовлено великим стрибком в області мікроелектроніки, озширенням застосування різноманітних багатоваріантних систем автоматичного управління технологічними процесами, стрімким впровадженням засобів автоматизації в усі сфери життєдіяльності. Розвиток систем автоматизації в свою чергу спонукав масштабне промислове виробництво  надійних і недорогих датчиків, які характеризуються більшою чуттєвістю та вибірковістю, мініатюризацією розмірів і, звичайно ж, економічно обґрунтованою і прийнятною ціною для споживача. 

Різні процеси вимірювання тиску вимагають різного рівня точності вимірювання, роздільної здатності і часу відгуку на зміну (здатності швидко виявляти зміни в контрольованому процесі). Датчики тиску ATEK розроблені на основі пьезорезистивной технології перетворення вхідного сигналу, що забезпечує датчикам переваги в оперативності та стійкості до високих прискорень, ударних і вібраційних навантажень, вимірювання в широкому частотному діапазоні, низький гістерезис, що дозволяє отримати високу точність і повторюваність.