shapka.jpg

Обладнання для водопідготовки

Головна > Обладнання для водопідготовки

В рубриках сайту надана інформація щодо стандартного обладнання, що переважно, застосовується у побутовій та комерційній водопідготовці для очищення та доочищення водопроводної води до необхідного нормативу або технічних умов рівня якості. У розділах коротко викладена інформація і опис сучасних методів водопідготовки (іонний обмін, сорбція, зворотний осмос, окислення і фільтрація, мікробіологічна обробка ультрафіолетом і т.д.), націлених на рішення типових проблем забрудненості сирої води, що надійшла в систему водопроводу з поверхневого або підземного джерела. Також надано опис реагентів, що застосовуються, спрямованості дії фільтруючих середовищ, технологічних розрахунків і специфіку застосування обладнання.

Склад вихідної води і вимоги замовника до якості визначають придатність методу або групи методів. Попередньо визначення методу узгоджується з можливостями, умовами застосування і поставленим завданням. Часто для досягнення результатів недостатньо одного методу - рішення досягається поетапним застосуванням декількох методів. Тому завдання інженера полягає у визначенні методів, їх послідовності, їх можливості бути реалізованим в тих чи інших умовах і достатності технічного рішення для досягнення необхідного результату.

Особливу увагу зосереджено на застосуванні засипних фільтрів з зернистим фільтруючим завантаженням, які широко застосовуються для вирішення того чи іншого комплексу проблем з водою у побутовій та комерційній водопідготовки. Специфіка роботи засипних фільтрів із зернистим завантаженням визначається необхідністю узгодити обробку великих об'ємів води з вилучення відносно невеликої кількості домішок. Домішки, їх кількість і комбінація, склад і властивості води в комплексі визначають можливості застосування тієї чи іншої фільтруючого завантаження. Великий об'єм і висока швидкість вилучення домішок в воді збільшують розмір засипного фільтру і, відповідно, об'єм фільтруючого завантаження, що застосовується.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад