shapka.jpg

Вакуумне реле тиску VС100 Italtecnica


Ваккумне реле тиску VС100 Italtecnica спеціально розроблено для механічного захисту від «сухого ходу» насосного обладнання при спустошенні басейнів, цистерн, баків та автоматизації відключення насоса при спустошенні ємності.
Ціна вакуумного реле тиску VС 100 Italtecnica - еквівалентна 29 євро.


Вакуумне реле тиску підключається за допомогою нарізного патрубка з внутрішньої різьбленням ¼ дюйма та встановлюється на всмоктуючий трубопровід з відстанню між реле та кінцем всмоктуючої труби від 0 до 4,5 метрів.

Принцип роботи вакуумного реле тиску VC100 Italtecnica заснований на фізичному контролі розрідження у всмоктуючому трубопроводі, створюваному працюючим насосом. Вакуумне реле тиску активується вручну.

Нормально відкрита група контактів механічно замикають ланцюг електроживлення насоса при появі вакууму у всмоктуючому трубопроводі насоса. Значення розрідження, достатнього для роботи реле, може бути відрегульовано в діапазоні 1,5 - 4,5 in Hg (дюймів ртутного стовпа), що в стандартній системі вимірів відповідає діапазону розрідження 5-15 кПа або 0,5-1,5 метрів водяного стовпчика. Насос, який здійснює підйом води з ємності, створює на стінці трубопроводу більше розрідження, яке замикає нормально відкриті контакти реле та розмикає при зникненні вакууму чи порушенні герметичності трубопроводу, що свідчить про спустошення ємності.


Таким чином, принцип роботи вакуумного реле тиску дозволяє автоматизувати процес спустошення ємності та відключати насос щоразу при спустошенні ємності без додаткового та суб'єктивного контролю з боку користувача або оператора.

Вакуумне реле тиску VC100 Italtecnica є механічною альтернативою електронним реле протока з функцією захисту по сухому ходу та автоматизує відключення насоса під час спорожнення ємності.

Характеристики вакуумного реле тиску VС100 Italtecnica

Назва Характеристика
Номінальна напруга електроживлення, В  250В
Габаритні розміри, мм  94х105
З'єднання  ¼,  внутрішня різьба
Номінальний струм, А  16(10)
Значення розрідження, inHg  1.5-2.0-2.5-4.0 -4.5
Покриття контактів  Сплав Ag-Ni
Допустима максимальна температура навколишнього середовища 55 С
Матеріал мембрани NBR

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.