shapka.jpg

Частотний перетворювач Sirio Italtecnica

Увага! Починаючи з 4 кварталу 2020 року інвертор Sirio 2.0 знятий з виробництва в заміненений на нову модель - Sirio Universal.

Частотний перетворювач Sirio для управління трифазним насосом від однофазної мережі з функцією частотного регулювання.

Частотний перетворювач Sirio виробництва Italtecnica (Італія) призначений для автоматичного керування трифазним поверхневим або глибинним насосом потужністю до 2,2 кВт та номінальною напругою 3х220В.

Частотний перетворювач Sirio здійснює плавний пуск та зупинку насоса, відстежує зміни в продуктивності системи водопостачання, змінює число обертів електродвигуна за сигналом вбудованого датчика тиску, підтримуючи в системі постійний тиск.

Частотний регулятор Sirio здатний повністю замінити традиційну систему управління поверхневим або занурювальним насосом із застосуванням реле тиску та гідроакумулятора. З частотним регулятором Sirio немає пускових струмів, порожніх втрат електроенергії на пуск, короткочасних просадок напруги під час пуску, немає пускового перегріву обмоток, немає руйнуючої дії електродинамічних зусиль на ізоляційні обмотки. У схемі управління більше не потрібні громіздких та дорогих гідроакумуляторів. В системі водопостачання з частотним перетворювачем Sirio відсутні гідравлічні удари та швидкі зміни швидкостей потоку.

Частотний перетворювач Sirio для трифазного насоса


Ціна частотного перетворювача Sirio - еквівалент 290 євро


Електроживлення частотного регулятора Sirio здійснюється від однофазної мережі з номінальною напругою 220В та частотою 50Гц. Частотний регулятор Sirio перетворює однофазну напругу в трифазну напругу з модуляцією частоти. Частотний перетворювач Sirio контролює включення та виключення насоса, підтримує в системі постійний тиск, забезпечує ефективне енергозбереження та зниження споживчої потужності насоса при зниженні споживання води в системі водопостачання, плавний пуск та вимкнення насоса, захист насоса від сухого ходу та мережевих аварій. Обмотки побутового трифазного поверхневого насоса для підключення до Sirio з'єднуються «трикутником» на трифазну напругу 220В. Параметри трифазного електродвигуна насосу через відсутність можливості перемикання обмоток повинні спочатку відповідати напрузі 3х220В. Стандартний електродвигун занурювального насоса зазвичай підлягає заміні на спеціальний електродвигун, розрахований на роботу з частотним перетворювачем та трифазну напругу 230В. Довжина з'єднувального кабеля між частотним перетворювачем Sirio та електродвигуном насосу не повинна перевищувати 80 м.

Вихідний струм частотного перетворювача Sirio незалежно від механічної потужності підключеного поверхневого або занурувального насоса не повинен перевищувати 9 ампер. Вхідний фазний струм не повинен перевищувати 16А. Діапазон регулювання вихідної частоти перетворювачем Sirio становить 25 - 50 Гц, що дозволяє безступінчаcто та плавно регулювати потужність насоса в широких межах, адаптуючи її під зміни споживання води в системі.

Характеристики частотного перетворювача Sirio для управління трифазним насосом від однофазної мережі з функцією частотного регулювання.

Параметри Характеристики
Вхідне електроживлення 1х230В±10%, 50Гц.
Вихідне електроживлення 3х220В.
Діапазон модуляції вихідної частоти 25-50Гц
Максимальна вхідна сила струму, споживана Sirio 16А
Максимальний фазний струм, що споживає двигун насоса 9,7 А
Максимальна механічна потужність двигуна насоса 2,2кВт (3л.с.)
Максимально допустимий тиск в корпусі 8 бар.
Максимальна пропускна здатність пристрою 9 куб.м/год
Діапазон заданого значення тиску 0,5-8 бар
Діапазон регулювання тиску запуска насоса 0,2-7,7 бар
Тривалість плавного запуску та зупинки 3 сек
Клас захисту електрообладнання IP 65
Гідравлічне з'єднання 1 1/4″ зовнішня різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища 40 oС
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища 0 oС
Допустима температура води 5-30 oС

Повна інструкція частотного перетворювача Sirio Italtecnica

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси , Чернівці та по всій Україні.