shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОР ДЛЯ ХОЛОДНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ Aquapress

Головна > Гідроаккумулятори для холодного водопостачання Aquapress

Амортизатор гидроудара Aquapress AC 2 BREAK
Амортизатор гідроудару Aquapress AC 2 BREAK
Горизонтальные гидроаккумуляторы Aquapress AFC/SB
Горизонтальні гідроакумулятори Aquapress AFC / SB
Гидроаккумуляторы Aquapress из нержавеющей стали
Гідроакумулятори Aquapress з нержавіючої сталі
Вертикальні гідроакумулятори Aquapress AFC
Вертикальні гідроакумулятори Aquapress AFC
Вертикальні гідроакумулятори Aquapress AFCV
Вертикальні гідроакумулятори Aquapress AFCV

Гідроакумулятори виробництва Aquapress S. r.l (Італія) призначені для застосування в насосних системах холодного водопостачання. Мембранні баки Aquapress - повністю зроблений в Італії високоякісний продукт, надійність якого перевірена багаторічною бездоганною експлуатацією в побутовому, комунальному і промисловому секторі України.

Мембранні баки для водопостачання Aquapress оснащені стандартною синтетичної змінною харчової EPDM – мембраною. При необхідності баки Aquapress також можуть комплектуватися бутилкаучуковими мембранами підвищеної міцності.

Гідроакумулятори для холодного водопостачання об'єднані в групу Aquacold (холодна вода), яка охоплює вертикальні (AFC), горизонтальні (AFC/SB) гідроакумулятори і баки з нержавіючої сталі (AFC SS) для корозійно-агресивних умов застосування.

Робочий тиск гідроакумуляторів об'ємом до 50л - 8 бар. Виняток становить вертикальна і горизонтальна модель гідроакумулятора AFC 33 з максимальним робочим тиском 6 бар. Максимальний робочий тиск для гідроакумуляторів об'ємом від 50 до 500 становить 10 бар.

Мембрана із синтетичного композиційного каучуку EPDM характеризується відмінною динамічною еластичністю, що дозволяє надійно і забезпечити тривалу роботу бака в циклічних, швидкозмінних і навантажених режимах роботи, характерних насосних систем водопостачання. Матеріал мембрани не впливає на хімічні і фізичні властивості води і має достатню стійкість до дифузії навіть в умовах високих робочих температур. Допустима робоча температура для мембран становить +110С.Такі характеристики роблять матеріал універсальним і дозволяють застосовувати для виготовлення мембран розширювальних і багатофункціональних баків, призначених для роботи як з гарячою технічної, так і з гарячої санітарної (питної) води.


<< Назад