shapka.jpg

Багатоступеневі насоси Speroni RGXM

Головна > Багатоступеневі насоси Speroni > Багатоступеневі насоси Speroni RGXM

Новий багатоступінчастий насос виробництва Speroni з горизонтальним способом установки, однофазним двигуном, робочими колесами і дифузорами з нержавіючої сталі. 

Горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni RGXM відрізняються великим запасом механічної міцності, низьким рівнем шуму в роботі, повною відсутністю в конструкції проточної частини полімерних матеріалів, здатність перекачувати відносно великі об'єми рідини і створювати високий напір при мінімальному споживанні електроенергії.

фото гоизонтальний багатоступеневий насос Speroni RGXM робоче колесо з нержавіючої сталі

Розробка насосів Speroni RGXM в першу чергу була спрямована на задоволення потреб ринку в побутовому малопотужному варіанті насоса з промисловим запасом міцності, високим терміном служби і ефективністю конструкції. Відсутність ежектора і осьове всмоктування обумовлюють переважне застосування багатоступеневих насосів Speroni RGXM у складі насосних станцій підвищення тиску, установок поливу, мийних високонапірних систем. 

Багатоступінчасті насоси Speroni RGХM завдяки застосовуваним металів і сплавів володіють підвищеним запасом міцності і стійкістю до механічних навантажень і високій температурі, кавітаційної ерозії і абразивного зносу. Наявність в конструкції проточної частини елементів з чавунного лиття обмежує застосування насосів для перекачування питної води з помірною агресивністю, наприклад, гарячої води або аерірованной води з вмістом розчиненого кисню повітря так, як деталі з чавуну здатні окислюватися і забруднювати воду продуктами окислення. Заміна полифениленоксидных робочих коліс і дифузорів з низькою стійкістю до підвищення температури і високим коефіцієнтом температурного розширення на вузли з нержавіючої сталі розширила температурні межі застосування насоса, значно підвищила стійкість до механічних навантажень і довговічність.  З нержавіючої сталлю по міцності не можуть зрівнятися ніякі інші матеріали, вживані у виготовленні деталей насосів. 

Експлуатаційні обмеження для багатоступеневих насосів Speroni RGXM:

- допустима робоча температура перекачується середовища-90 С;

- допустима робоча температура навколишнього атмосфери-40 С; 

- допустимий максимальний тиск в корпусі насоса -10 бар.  

- висота «нормального» всмоктування – не більше 7 м. в. ст (насос не самовсмоктуючий);

- максимальна продуктивність для насосів RGХM – 7,2 куб. м на годину;

- максимальний напір-57 м. в. ст.

Конструктивні матеріали багатоступеневих насосів Speroni RGXM:

- корпус/фланець насоса – чавун;

- кожух/робочі колеса/дифузори/вал - нержавіюча сталь AISI 304;

- обертове кільце механічного ущільнення - графіт;

- нерухоме кільце механічного ущільнення -оксид алюмінію;

- сильфон – элатомер « вітон».

Горизонтальні багатоступінчасті насоси Speroni RGXM оснащені індукційними однофазними двополюсного електродвигунами з ізоляцією класу F, захистом від попадання пилу і вологи в електричну частину IP55. Електродвигун розрахований на безперервний режим роботи (S1).

Модель насоса
Р2, кВтНР (к.с.)Inom, A
1х230В
Q max, м3/гНmax, мЦіна в евро
Speroni RGXM 3-2
0,370,51,84,820 
184
Speroni RGXM 3-30,550,752,74,828190
Speroni RGXM 3-40,550,753,34,838220
Speroni RGXM 3-50,7513,74,847236
Speroni RGXM 3-60,7514,24,857263
Speroni RGXM 5-30,550,753,57,230218
Speroni RGXM 5-40,7514,87,239288
Speroni RGXM 5-51,11,5 
5,77,2 
49397 

Серія горизонтальних багатоступеневих насосів Speroni RXM 3 –  продуктивність 3 куб. м/г

Серія горизонтальних багатоступеневих насосів Speroni RSM 5 –  продуктивність 5 куб. м/г

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.