shapka.jpg

Багатоступеневі насоси Speroni REM

Головна > Багатоступеневі насоси Speroni > Багатоступеневі насоси Speroni REM

Наступна модель в лінійці багатоступеневих відцентрових насосів виробництва Speroni S.p.a (Італія) – горизонтальні багатоступінчасті відцентрові насоси Speroni REM. Конструктивні відмінності багатоступінчастого відцентрового насоса Speroni RSM - робочі колеса з нержавіючої сталі. Поряд з робочими колесами з нержавіючої сталі дифузори (направляючі апарати) насосів Speroni RЕM виготовлені з теромополимера, а корпус відцентрового насоса і фланець двигуна – з чавунного литва. Комбінація нержавіючої сталі, полімеру і чавуну забезпечує елементам насосної частини тривалий термін служби в умовах перекачування не агресивного до матеріалів насоса середовища при збереженні бюджетного рінвя ціни. 

Горизонтальні багатоступеневі відцентрові насоси Speroni RЕM  представлені в однофазному виконанні і можуть ефективно застосовуватися для водопостачання в невеликих побутових системах підвищення тиску, системах поливу або миття під тиском.

фото багатоступеневого  насоса Speroni REMфото конструкція гідравлічної частини насоса Speroni REM

Перекачуване середовище - чиста, хімічно і ерозійно не агресивна до матеріалів проточної частини вода. Характеризуються відцентрові насоси Speroni REM низькими витратами електроенергії щодо значень створюваного напору і продуктивності, високим ККД, металоємністю і високою механічною міцністю елементів гідравліки, відносно невисокою вартістю. 

Багатоступінчастий відцентровий насос Speroni REM4 здатний перекачувати воду з Продуктивність 4,8 куб.м/год або створювати натиск 42 метри при механічній потужності двигуна всього лише 550Вт. 

Багатоколісні насоси Speroni REM не містять вбудованої системи ежекції, не здатні до самовсмоктування і не можуть бути рекомендовані для перекачування води з великим негативним підпором або наявністю повітря у всмоктувальному трубопроводі. Їх застосовують в якості насосів "другого підйому" для підвищення тиску води в розподільчий системі.  

Експлуатаційні обмеження ідентичні обмеженням для багатоступеневих насосів Speroni RSM:

Експлуатаційні обмеження багатоступінчастого відцентрового насоса Speroni REM:

- максимальна температура рідини, що перекачується-35С;

- максимальна температура навколишнього атмосфери – 40С; 

- максимальний тиск в корпусі -10 бар;  

- висота «нормального» всмоктування – 7 м;

- тривалий режим роботи.

Матеріали елементів проточної частини насоса Speroni REM:

- корпус і передній фланець двигуна – сірий чавун;

- вал і кожух насоса - нержавіюча сталь AISI 304;

- робочі колеса - нержавіюча сталь AISI 304;

- робочі колеса і дифузори – технополімер «норіл»;

- торцеве ущільнення: кераміка/графіт/ NBR.

Модель насосаР2, кВтP1, кВтInom, AQ max, м3/чНmax, мЦіна в евро
Speroni REM 30,370,64,0 
4,832 
150
Speroni REM 40,550,8 
5,84,8 
42160 

Виконуємо доставку багатоступеневих відцентрових насосів Speroni REM в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.