shapka.jpg

Горизонтальний електронагрівач води ARTI WHH SLIM 

Головна > Електричні бойлери накопичувального типу  ARTI. 

Циліндричний горизонтальний електронагрівач води ARTI WHH Slim (Македонія).

Мокрий ТЕН. Склокерамічне покриття. Товщина стінки бака -2,2 мм. Вузький діаметр - 360мм. Монтаж в горизонтальному положенні.

Горизонтальний вузький єлектробойлерWHH SLIM

       Типорозмір      

       Обєм     

       Розміри (dxl), мм      

         Р, Вт         

      Вага, кг    

      Ціна , евро     

 WHH Slim 50L/1

 50 л

 360 х 810

 1х2000

 19

 100

 WHH Slim 80L/1

 80 л

 360 х 1180

 1х2000

 24

 105


Горизонтальний монтаж. Патрубки холодної та гарячої подачі води розташовані на боковій циліндричній поверхні горизонтального електробойлера ARTI WHH Slim. Холодна вода для підтримки коректного пошарового розподілу подається в бойлер знизу. Гаряча вода відбирається з верхньої частини бойлера. Нагрівання води супроводжується тепловим розширенням її обсягу і зростанням тиску. Частково теплове розширення поглинається природно сформованим у верхній частині бойлера повітряним мішком. Подальше зростання тиску контролюється мембранним багатофункціональним розширювальним баком для ГВС і запобіжним клапаном (межа спрацьовування клапана ~ 6 бар).

Баки виконані з високоякісної австрійської стали. Товщина сталевої стінки 2.2 мм забезпечує відмінну механічну міцність. Незважаючи на наявність захисного стеклокерамического покриття сталеві баки з часом схильні до гальванічної корозії. Непідготовлена ​​водопровідна вода - електроліт. Першим руйнується метал з великим негативним потенціалом. Корпус бака з вуглецевої сталі володіє великим негативним потенціалом в порівнянні з «мокрим» мідним нагрівальним елементом і руйнується швидше. Якість захисного стеклокерамического покриття і наявність "жертовного" анода з металу (магнію) з великим негативним потенціалом перешкоджають корозії стінок бака. У горизонтальних електричних бойлерах ARTI WHH Slim встановлені магнієві аноди збільшеного розміру, термін захисної дії яких, як правило, поширюється на період в середньому близько 2-х років.