shapka.jpg

Датчики тиску Danfoss MBS 4010

Головна > Датчики тиску Danfoss MBS 4-20 mA > Датчики тиску Danfoss MBS 4010

Датчики тиску Danfoss MBS 4010 з промивною мембраною  – пьезорезистивные сенсорні перетворювачі тиску в корпусі стандартного розміру і з доступними у відповідності зі специфікацією діапазонами вимірювання в межах від нуля до 10 і від нуля до 60 бар абсолютного або манометричного тиску. З функціональної позиції датчики Данфосс MBS 4010 виконують вимірювання фізичної величини технологічного тиску і трансформацію тиску в пропорційний вихідний сигнал струму 4-20 міліампер. Найбільш ефективним застосуванням для датчиків MBS 4010 будуть гідравлічні системи та системи водопостачання з рідинами з температурою від нуля до 80оС, що мають схильність до кристалізації, в'язкими рідинами і неоднорідними за складом середовищами. Вплив забруднення і ефект кристалізації рідини на функціональність датчика компенсовані конструктивною особливістю – зовнішньої відкритою діафрагмою з можливістю здійснення промивки. Функція захисної діафрагми полягає в тому, що б забезпечити захист сенсорного блоку, усунути контакт середовища з сенсорними елементами датчика і засмічення простору й поверхні інших конструктивних елементів. В якості наповнювача проміжного простору між сенсорними елементами і зовнішньої діафрагмою застосовується силіконове масло. Захисна мембрана дозволяє  ефективно застосовувати датчики в харчовій промисловості  - там, де потрібна надійна функціональність і точність вимірювань технологічного параметра при роботі з в'язкими  двдинами і рідинами. схильними до кристаліації. 

Представлені на цій сторінці датчики тиску серії MBS 4010 призначені для вимірювання абсолютного тиску. Тип вихідного сигналу - 4 ... 20 mA. Напруга живлення – 10...30В. Гранична похибка вимірювань становить 0,8% від кроку чутливості, отриманого при калібруванні. Межа перевантаження по тиску дорівнює дворазовому верхній межі шкали вимірювання тиску. Датчики тиску води Данфосс MBS 4010 не містять "антиімпульсного" демпфера, налаштування точки нуля і діапазону вимірювання не здійснюється.

датчики тиску Danfoss MBS 4010

Ціна, рабочі діапазони вимірювання, під'єднання датчиків тиску MBS 4010 с промивною мембраною.

МодельСигнал, mAПід'єднанняШтекерДіапазон, барЦіна з ПДВ, грн
Danfoss MBS 4010 - 060G32244-20G 1/2″Кабель (2м)0-47160
Danfoss MBS 4010 - 060G32044-20G 1/2″DIN 43650A0-66850
Danfoss MBS 4010 - 060G32054-20G 1/2″DIN 43650A0-106850
Danfoss MBS 4010 - 060G32264-20G 1/2″Кабель (2м)0-107160
Danfoss MBS 4010 - 060G32064-20G 1/2″DIN 43650A0-166850
Danfoss MBS 4010 - 060G32274-20G 1/2″Кабель (2м)0-167160
Danfoss MBS 4010 - 060G32074-20G 1/2″DIN 43650A0-256850

* ціна з ПДВ станом на 01.07.2016 года 

При виборі датчика тиску води MBS 4010 враховують технологічні параметри процесу і середовища (температуру і максимальний тиск), температуру і вологість навколишнього середовища, вплив джерел електромагнітних перешкод, вплив джерел вібрації (насоси, явища кавітації). 

У таблиці представлені фізичні і функціональні характеристики сімейства датчиків з промивної мембраною MBS 4010.

Рабоче середовищеРідини, в'язкі середовища, середовища. що кристалізуються
Тип вимірюваного тиску
Абсолютний/відносний
Діапазони вимірювання, бар
0-4; 0-6; 0-10; 0-16; 0-25; 0-40; 0-60
Дцапазон допустимих температур рабочого середовища, оСвід -40 до 85
Діапазон компенсованих температур, оСвід 0 до 80
Межа основної похибки
≤±0,5-0,8% від діапазона вимірювань
Нелінійність
≤±0,2% від діапазона вимірювань
Вариація та повторюваність
≤0,1%
Вплив температури на точність вимірювання ( на положення нуля шкали і на діапазон вимірювань)
±0,1% - ±0,2% від діапазона вимірювань/10 оС
Час відгуку, мс
< 4
Граничний тиску перевантаження (статичний)
2 - кратна верхня межа вимірювань
Тиск руйнування сенсора
4- кратна  верхня межа вимірювань ( 300 бар для перетворювачів абсолютного тиску)
З'єднання
G 1/2",  з відкритою діафрагмою і ущільненням NBR
Матеріал частин, які контактують з середовищем
Нержавіюча сталь AISI 316L
КорпусНержавіюча сталь AISI 316L, клас захисту IP65 або IP67
Вібростійкість - синусоїдальна дія
5-25 Гц амплитудою 15,9 mm-pp, 25-2000 Гц з прискоренням 20 g
Вібростійкість - випадкова дія
5-1000 Гц з прискоренням 7,5g
Стресостійкість
Удар 500g на протязі 1 мс у відповідності до IEC 600068-2-27
Маса, кг
0,2 

Датчики тиску MBS 4010 – конструктивно ідеальний варіант точного датчика гідростатичного рівня тиску, що застосовується в процесах контролю спустошення і наповнення резервуарів (наприклад, водопровідних башт Рожновського) в промислових і комунальних системах водопостачання. На базі аналогового сигналу з датчика тиску води Данфосс MBS 4010 можна побудувати недорогі і компактні системи автоматизації роботи насосного обладнання, працюючого на виконання алгоритму наповнення резервуара і витрати води в резервуарі. Для цього, крім датчика тиску знадобиться пристрій, що перетворює сигнал датчика в порогові релейні сигнали для включення і виключення насоса.

На сьогоднішній день водонапірні башти повсюдно забезпечують водою централізовані системи водопостачання селищ, заводів, сільськогосподарських комплексів і фабрик. Водонапірні башти зберігають свою актуальність і не мають настільки ж ефективної і повноцінної альтернативи. Єдиний їх серйозний недолік-економічна сторона питання. Дуже висока початкова ціна і настільки ж висока ціна капітального ремонту призводять до повсюдної заміні водонапірної башти іншими системами, на інших принципах організації комунального водопостачання. При цьому і інші, умовно не вимагають наявності великого резервуара, принципи «безбашенної» організації централізованого водопостачання, у тому числі на базі сучасного частотного регулювання швидкості насоса, не повністю позбавлені недоліків, пов'язаних з відсутністю великого обсягу накопичувальної ємності в системі і обмеженнями поля регулювання насоса. 

Засоби автоматизації наповнення і спустошення вежі дозволяють не тільки контролювати рівень води, але і підвищити безпеку та збереження енергетичних ресурсів. Але парадоксальність ситуації у тому, що незалежно від засобів автоматизації та їх відповідності сучасним технічним рішенням у питанні безпеки і захисту від переповнення резервуара споживач все так само часто покладається на переливну трубу і розсудливо не довіряє надійності роботи автоматики. Очевидно, що проблема цього парадоксу лежить в площині ненадійності роботи засобів автоматизації і частої відмови різноманітних автоматичних систем контролю рівня води у вежі з тих чи інших причин. 

На ринку пропонуються різні технічні рішення пристроїв контролю рівня: поплавкові датчики різної конструкції, ємнісні датчики, датчики провідності, датчики гідростатичного рівня і датчики гідростатичного тиску.

Ємнісні датчики, врізання яких проводиться в корпус, не володіють надійністю через обмерзання внутрішньої поверхні резервуара, який не опалюється в зимовий час. Датчики провідності води (кондуктомеры) не володіють стабільністю вимірювань із-за варіацій провідності води залежно від її температури, а при обледенінні взимку їх чутливість може дорівнювати нулю (лід – як відомо, діелектрик). Датчики, які встановлюються на даху вежі, можуть виявитися ненадійними через те, що їх надійність буде обмежена надійністю кабельних ліній. В умовах сильного вітру і обмерзання водонапірної вежі ймовірність обриву виявиться вагомим фактором ненадійності» баштових " датчиків. Для підвищення надійності доведеться прийняти достатні (і витратні) заходи для забезпечення надійності сполучних ліній. Надійність роботи поплавкових датчиків буде обмежена умовами обмерзання корпусу вежі в зимовий час і створення перешкод руху датчиків. 

Від всіх перерахованих варіантів з економічної та функціональної точки зору вигідно відрізняються гідростатичні датчики, що дозволяють здійснювати контроль наповнення і спорожнення ємності за рахунок вимірювання статичного тиску рідини. 

Датчик тиску MBS 4010 належить до категорії пристроїв, що вимірюють гідростатичний тиск в точці контролю. Наявність спеціальної захисної мембрани з функцією промивання робить датчик ідеально пристосованим для контролю гідростатичного тиску води, яка може мати у складі нерозчинені домішки. Установка гідростатичних датчиків зазвичай здійснюється внизу вежі або в шахті з водопровідної арматурою, не вимагаючи прокладки кабельних ліній у верхню частину резервуара. Це рішення, стосовно автоматизації водонапірних башт, може виявитися найбільш простим, володіє найвищою надійністю і потребує найменших витрат, а для його реалізації знадобиться пристрій, що перетворює сигнали датчика в сигнали включення і відключення насоса.

У такій схемі автоматизації датчик тиску MBS 4010 безперервно і з високою точністю вимірює статичний тиск рідини і перетворює його в пропорційний тиску аналоговий сигнал струму 4-20mA, який подається на реле струму або барограф з релейним виходом для подальшого перетворення в дискретні (порогові) сигнали пуску і зупинки насоса. Два дискретних сигналу пуску і зупинки насоса повинні бути прив'язані аналоговому сигналу струму від датчика тиску, пропорційного вимірюваної фізичної величини.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.