shapka.jpg

датчики тиску Danfoss MBS 1900

Головна > Датчики тиску Danfoss MBS 4-20 mA > Датчики давления Danfoss MBS 1900

Датчик MBS 1900 - краще рішення для комплектування сучасних насосних станцій водопостачання зі змінною швидкістю! Вироблено в Данії!

Від точності інформації, отриманої від сенсорів (датчиків) тиску, часто залежить не тільки сама підтримка виробничого процесу в заданих рамках, але і його безпека. Застосування датчиків тиску не обмежуються тільки виміром абсолютного або надлишкового тиску. За даними з датчиків тиску визначають диференціальний тиск, вимірюють рівень (наприклад, гідростатичний рівень рідини), витрату рідини і газу. Широкий вибір датчиків Danfoss MBS здатний надати максимально оптимізоване рішення з урахуванням всіх технічних вимог і для кожного бюджету. 

Підвищення ефективності і зменшення експлуатаційних витрат на підтримку виробничого процесу завжди зберігає актуальність в промисловості. Для оптимізації застосування Danfoss забезпечує промисловість сучасними приладами контролю тиску, заснованими на різних принципах вимірювання і різних технічних рішеннях. Сенсори (датчики) тиску серії MBS 1900 побудовані на основі застосування пьезорезистивной технології перетворення, що вважається найбільш надійним, довговічним і ефективним рішенням для вимірювання тиску, особливо в середовищах з високою амплітудою і частотою пульсацій тиску. 

Датчики тиску, засновані на застосуванні пьезорезистивной технології в конструкції сенсора, здатні витримувати мільйони циклів пульсацій тиску рідини або газу з багаторазовою перевантаженням, який у декілька разів перевищує верхню межу діапазону вимірювань, не втрачаючи при цьому точність і довготривалу стабільність вимірювання фізичної величини. Ці датчики розраховані на довгі роки експлуатації в найжорсткіших умовах зовнішнього і внутрішнього середовища, зберігаючи точність вимірювань. 

Модульна і компактна конструкція датчика Danfoss MBS 1900 і уніфікована різьблення з'єднувального патрубка дозволяє швидкий і легкий монтаж в технологічну лінію, в якій необхідно здійснювати контроль параметра тиску. 

датчик тиску MBS 1900

* ціна  з ПДВ станом  на 01.07.2018- года (еквівалента ціна - 135 евро).

Датчик тиску Danfoss MBS 1900 - акційна ціна 2560 грн з ПДВ!  Дія акції з 01.02. 2021 до 01. 06. 2021 р. 

Сенсори (датчики) тиску серії MBS 1900 в компактній конструкції корпусу призначені для загального промислового застосування, вимірювання і перетворення в аналоговий сигнал (4-20 міліампер, уніфікований) тиску газу або рідини. Сенсори (датчики) тиску Данфосс MBS 1900 не містять вбудованого амортизатора пульсацій (демпфера). Залежно від обраної специфікації перетворювача доступні наступні діапазони вимірювання: 0-1, 0-4, 0-6, 0-10, 0-16 і 0-25 бар. 

Також в залежності від заданої специфікації сенсори (датчики) тиску Danfoss MBS 1900 можуть вимірювати як абсолютний, так і відносний тиск. Робоча температура середовища, в якій контролюється датчиком параметр тиску, повинна знаходитися в межах від 0 до 80°С. Межа похибки не перевищує 1% ( від верхньої межі діапазона вимірювання). Штуцер для приєднання - Різьба 1/2 або 1/4 G. Матеріали, що вступають в контакт із зовнішнім і внутрішнім середовищем – н/ж сталь AISI 316L. Клас захисту IP 65 для електричного штекерного з'єднання відповідно до DIN 43650. Для модульного електричного з'єднання (Econoseal) клас захисту - IP 67. Гранично допустимий тиск перевантаження в три рази перевищує верхню межу вимірювання датчика. 

Рабоче середовище
Повітря, гази, рідини (в .т.ч. масла)
 Тип вимірюваного тиску
 Абсолютний / відносний
 Діапазони вимірювання, бар
 0-1; 0-6; 0-10; 0-16; 0-25;
 Діапазон допустимих температур рабочого середовища, °С від 0 до 80
 Діапазон компенсованих температур, °С від 0 до 80
 Межа основної похибки
 ≤±1% верхньої межі діапазона вимірюванння
 Варіація и повторюваність
 ≤0,1%
 Вплив температури на точність вимірювання ( на положення нуля шкали і на діапазон вимірювання)
 ±0,1-0,3% диапазона измерений/10°С
 Час реагування, мс
 <35
 Граничний тиск перевантаження ( статичний)
 3-кратний діапазон вимірювання, нале не більше 75 бар
 Тиск руйнування сенсора
 3-кратний діапазон вимірювання, нале не більше 100 бар
 З'єднання
 G 1/4", G1/2", 1/4-18 NPT, 1/2-14 NPT, G1/4"  з ущільненням
 Матеріал частин, які контактують з рабочим середовищем 
 Нержавіюча сталь AISI 304
 Корпус Нержавіюча сталь AISI 316L, клас захисту IP65 або  IP67
 Вібростійкість - синусоїдальна дія
 5-2000 Гц з прискоренням 15 g
 Вібростійкість - випадкова дія 5-1000 Гц з прискоренням 7,5 g
 Стійкість до удару
 Удар 200 g на протязі 1 мс
 Маса, кг
 0,2-0,3

Сенсори (датчики) тиску загального застосування Danfoss MBS 1900 в межах, обмежених умовами експлуатації, можуть застосовуватися для вимірювання тиску пари, газу, рідини (відносного та абсолютного) у різноманітних виробничих процесах, що мають місце в різних галузях промисловості, в побутових і комунальних, насосних і компресорних системах. 

Детальну інформацію та вказівки щодо механічного та електричного монтажу, експлуатації, підключення до трубопроводів, налаштування можна отримати в повній технічній інструкції Danfoss. При необхідності для тих, хто вперше працює з перетворювачем MBS 1900, ми надаємо повну інструкцію або технічний каталог для оптимізованого по поставленому завданню і області застосування вибору сенсору (датчика) тиску. Наші інженери допоможуть вам розібратися з доцільністю того чи іншого технічного рішення в області вимірювання тиску. 

На цій сторінці сайту представлені тільки короткі витяги з технічного каталогу Danfoss, що стосуються перетворювача тиску MBS 1900. Мета розміщеної на сторінці інформації надати споживачеві загальні дані: область застосування, ціну, основні технічні параметри та експлуатаційні обмеження, достатні для повноцінного інформування досвідченого персоналу, що працює в області застосування промислової автоматики.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.