shapka.jpg

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-1.2

Головна > Перетворювачі частоти ERMANGIZER > ER-G-220-02-1.2.

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-1.2 - інтелектуальне регулювання швидкості однофазного насоса номинальною потужністю до 1,2 кВт.

Для регулювання і керування однофазного поверхневого або глибинного насоса.      

                                                                Перетворювач частоти Ermangizer для однофазного насоса

      

Характеристики      ER-G-220-02-1.2       
 Вхідне мережеве живлення 1х220В, 50Гц
 Вихідне живлення електронасоса 1х220В, 30-50Гц
 Номінальна потужністьь насосане більше 1,2 кВт 
 Номінальний струм насоса не більше 8,5А
 Клас захисту IP20
 Охолодженняконвекція
 Діапазон температури навколишнього повітря 0-40 град.С
 Захист від перевантаження +
 Захист від низької/високої напруги +
 Захист від сухого хода +
 Захист від мікровитоків в системі +
 Захист від внутішнього перегріву  силового блока +
 Зовнішній датчик тиску 4-20mA* +
 Наантаженнятільки насос
 Ціна, грн 12240

 *не входить в комплект поставки перетворювача частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2. 

      Пробурена свердловина для більшості заміських домогосподарств в Україні часто залишається єдино доступним постійним джерелом води. Подача води з свердловини в систему водопостачання домогосподарства переважно здійснюється однофазними поверхневими або глибинними електронасосами, що функціонують в автоматичному режимі. Традиційна система автоматичного управління побутовим насосом водопостачання передбачає наявність реле тиску і гідроакумулятора. В окремих випадках керування побутового насоса покладають на електронний контролер (електронне реле) тиску і протоки, застосування якого в системах зі змінною витратою та переривчастим режимом споживання супроводжується непереборними побічними ефектами. Перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2 дозволяє:

      - модернізувати однофазну насосну систему із заміною релейного управління (реле тиску або реле тиску і протоки) на інтелектуальне управління швидкістю обертання робочих коліс;

         - стабілізувати тиск в системі водопостачання на заданому споживачем рівні;

     - здійснити пуск і зупинку насоса, управляти швидкістю насоса в процесі роботи, темпами розгону і гальмування, споживанням струму, визначати стан інших контрольованих параметрів;

           - знизити експлуатаційні витрати на електроенергію та обслуговування;

      - забезпечити підвищену надійність роботи насосної системи за рахунок повноцінного параметричного контролю і ефективного набору захисних функцій.

      Перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2 може застосовуватися для керування однофазним поверхневим насосом потужністю до 1,1 кВт і свердловинним багатоступінчастим або вихровим насосом потужністю до 0.75 кВт з обмеженням довжини силової лінії до 80 метрів. Перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2 встановлюється на вертикальну поверхню. На відміну від функціонально аналогічних перетворювачів частоти з конструкцією проточного типу (монтаж безпосередньо в гідравлічну систему (насос або в розрив трубопроводу), охолодження силового блоку перекачується водою) для однофазних насосів (наприклад, Sirio Entry 230) перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2 не залежить від якості води і не містить динамічні компоненти, схильні до блокування (наприклад, датчик протоку (датчик Холла) в конструкції Sirio Enrty 230). З системою водопостачання перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2 з'єднується тільки за допомогою датчика тиску. При необхідності підвищення класу захисту від факторів впливі навколишнього середовища перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.2 встановлюється в захисну оболонку (металева шафа IP54) із забезпеченням достатніх умов для охолодження.