shapka.jpg

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-2.2 (2,2 кВт)

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-2.2 - інтелектуальне регулювання швидкості однофазного насоса номінальною потужністю двигуна до до 2,2 кВт.

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-2.2 - унікальний перетворювач частоти, здатний здійснювати інтелектуальне управління і захист однофазного заглибного або поверхневого насоса потужністю 2.2 кВт і номінальним струмом до 16 ампер!

                                                               Загальна схема компоновки соса з частотним регулятором Ermangizer      

     

Характеристики         ER-G-220-02-2.2         
 Вхідне мережеве живлення 1х220В, 50Гц
 Вихідне мережеве живлення електронасоса 1х220В, 30-50Гц
 Номінальна потужність насосане більше 2,2 кВт 
 Номінальний струм насоса не більше 16А
 Клас захисту  IP20
 Охолодженняпримусова конвекція
 Діапазон температури навколишнього повітря 0-40 град.С
 Захист від перевантаження +
 Захист  від низкої/високої напруги +
 Захист від сухого хода +
 Захист від мікровитоків в системі +
 Захист від внутрішнього перегрівання силового блока +
 Зовнішній датчик тиску 4-20mA* +
 Навантаженнятільки насос
 Ціна, грн 16290

      *не входить в комплект поставки перетворювача частоти Ermangizer ER-G-220-02-2.2. 

             Вся серія частотних перетворювачів Ermangizer ER-G-220-02 характеризується високою експлуатаційною надійністю. Передчасні відмови обумовлені в переважній більшості випадків помилками інсталятора (неправильне електричне підключення або некоректна предпусковая налагодження) або низькою якістю електродвигуна насоса (коротке замикання в навантаженні або систематичні перевантаження). Зусилля розробників Ermangizer ER-G-220-02-2.2 були спрямовані на досягнення максимальної надійності, мінімізацію впливу на живильну мережу і підвищення лінійності вихідного струму і напруги. 

      Серед мінусів впровадження частотного регулювання в побутовому секторі на сьогоднішній день відзначена тільки висока вартість пристрою. Але цей єдиний мінус на тлі отримання стабілізованої тиску, відсутності необхідності проведення ремонтних робіт (покращений параметричний контроль і багаторівневий захист, правила експлуатації не порушуються), значного зниження витрат на електроенергію, збільшення загальної довжини життєвого циклу - не перепона для покупки перетворювача частоти. 

      Основна перевага – отримання комфорту в роботі системи водопостачання, а значить підвищення загальної якості життя в заміському будинку з індивідуальним водопостачанням свердловини. Відсутність необхідності в громіздкому гидроаккумуляторе для обмеження числа пусків насоса (як правило, гідроакумулятор 100-200 літрів, необхідний для забезпечення нормальної роботи заглибного насоса з релейним керуванням, замінюють на гідроакумулятор 5-24 літра при частотному регулюванні) дозволяє отримати економію, порівнянну з вартістю половини частотного перетворювача.