shapka.jpg

однофазний перетворювач DGFIT MT (Pedrollo)

Головна > Спеціальні перетворювачі частоти для насосів Частотні перетворювачі DGFLOW/PEDROLLO 

           Виробник - DGFLOW / PEDROLLO (Італія).

           Однофазне мережеве живлення / Регулювання трифазного насоса.

       Область застосування DGFIT MT (Pedrollo) - управління швидкістю трифазного поверхневого або глибинного насоса з живленням від однофазної мережі, підвищення енергетичної ефективності системи водопостачання.


      

         Типорозмір              Р2*, кВт          Imax, A        U вхід       U виход      f, Гц      Ціна**, евро   
 DGFIT MT7 1.1 7 1 x 230В 3 x 230В50/60  535
 DGFIT MT12 2.2 12 1 х 230В 3 х 230В50/60  560

* Максимальна механічна потужність трифазного двигуна насоса, що підключається до перетворювача частоти DGFIT MT.

** датчик тиску в вартість не включений.

      Повноцінне регулювання швидкості, плавний пуск і гальмування двигуна насоса, ефективне енергозбереження, відсутність гідравлічних ударів і обмежень кількості пусків насоса можуть бути реалізовані тільки для насоса, оснащеного трифазним двигуном. Відсутсні будь-які проблеми пульсацієї магнітного поля, додатковий набором температури основної обмотки і негативними наслідками зміни опору конденсаторної обмотки, що  характерно для частотного регулювання швидкості насосів з однофазним двигуном. Перетворювачі частоти DGFIT MT зберігають можливість задіяти у водопостачанні однофазне живлення і отримати ВСІ ПЕРЕВАГИ ПОВНОЦІННОГО ВОЛЬТ-ЧАСТОТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ трифазних двигунів з живленням насосної системи від однофазної мережі змінного струму напругою 230 В, 50Гц. На відміну від однофазного двигуна робота трифазного двигуна в режимі частотного регулювання буде характеризуватися меншими тепловими втратами і більшою довговічністю і надійністю системи.

          Повітряне охолодження. настінний тип монтажу. Контроль тиску в системі зовнішнім датчиком тиску 4-20mA (0-10V dc) з діапазоном вимірювання до 40 бар. Можливість використання в складі мультінасосних станцій.

             Однофазна електрична мережа - найдоступніший і розповсюджений в побутовому секторі джерело живлення для насоса, який здійснює водопостачання з індивідуальної свердловини або підвищує тиск води з комунального водопроводу або накопичувального резервуара. Однак, частотне регулювання швидкості однофазного конденсаторного двигуна з двома обмотками (робочої і вторинної) пов'язане з рядом очевидних проблем, таких як, наявність постійно підключеного конденсатора у вторинній обмотці, опір якого обернено пропорційно частоті напруга і, відповідно, збільшується з пониженням частоти. У підсумку в межах навіть обмежених меж регулювання частоти конденсатор не може забезпечити рівномірний фазовий зсув. З цих причин (відсутній пусковий момент, присутня значна пульсація магнітного поля) управління швидкістю однофазного насоса обмежена вузьким діапазоном зміни частоти і вимагає спеціальних алгоритмів пуску. Плавний розгін двигуна насоса модуляцією частоти і напруги неможливий і здійснюється регулюванням напруги живлення в момент пуску і гальмування з виділенням чималої кількості тепла в обмотках. Збереження високого пускового струму і значних виділень тепла в свою чергу обмежує число пусків однофазного насоса. Всі ці проблеми просто відсутні для трифазного двигуна насоса з з'єднанням обмоток в «трикутник» (3 х 230В), керованого перетворювачем частоти DGFIT MT (Pedrollo) з однофазним вхідною напругою і трифазним вихідним напругою. Тому, якщо «питання стоїть» не в реконструкції вже існуючої і "морально" застарілої релейної схеми управління однофазним насосом, а в побудові сучасної схеми управління з доступним однофазним мережевим живленням, зверніть увагу на насоси з трифазними двигунами (з'єднання обмоток в трикутник 3х230В) і перетворювачі частоти з однофазним входом (1х230В) і трифазним виходом.

      Регулювання швидкості глибинного насоса, як правило, пов'язане з наявністю довгої лінії електропередачі (більше 10 метрів). Проблеми довгою кабельної лінії (прискорене старіння ізоляції, додатковий нагрів обмоток, ерозія підшипників, вищі гармоніки в струмі живлення двигуна) усувають застосуванням пасивних трифазних синусних фільтрів на виході перетворювача частоти DGFIT MT (Pedrollo), що забезпечує отримання синусоїдальних форм струму і напруги і зниження наслідків впливу інвертора на кабель і двигун.