shapka.jpg

Обмежувачі імпульсних перенапруГ Electroil LPM

    Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Обмежувачі імпульсних перенапруг Electroil LPM, LPT.

Обмежувачі імпульсних перенапруг Electroil LPM. Захист перетворювачів частоти від грозових розрядів і імпульсних перенапруг.

      Побутова техніка, пральні машини, насоси, світильники – всі електричні прилади в будинку, що забезпечують звичний комфорт, вимагають електричного живлення заданих параметрів і підтримання гранично безпечного і надійного способу доставки електроенергії. 

      Сучасні перетворювачі частоти залишаються досить дорогими пристроями управління насосами, чутливими до імпульсних коливань напруги в мережі живлення. Силова електроніка перетворювачів частоти обмежена досить низькою захисною характеристикою. Через низькі захисні характеристики і досить високі ціни частотні перетворювачі, які регулюють насос, не рекомендується встановлювати без належного захисту в місцях з потенційно високою ймовірністю попадання прямого удару блискавки або появи потужних імпульсних перенапруг в лінії живлення при віддаленому попаданні блискавки. 

      Традиційно захист домогосподарства від грозових імпульсних перенапруг здійснюють багатоступінчато, відповідно до правил селективності, встановлюючи послідовно в ланцюг обмежувачі перенапруги з спадною пропускною здатністю. 

      Для захисту перетворювачів частоти з однофазним або трифазним живленням від імпульсних перенапруг компанія Electroil розробила пристрою обмеження імпульсних перенапруг на основі варисторів, здатних здійснити замикання на землю при появі в лінії живлення небезпечних для перетворювача частоти імпульсів напруги. Обмежники перенапруги Electroil являють собою компактний електронний прилад, оснащений індикаторами для візуалізації стану активного захисту.

Обмеження імпульсних перенапружень Electroil LPM, LPT

Характеристики обмежувачів перенапругLPM 275V470JLPT 550V940J
 Номінальна напруга живлення інвертора1 x 230В 3х400В 
 Максимальна напруга, В 275550 
 Клас виконання по захисту IP65IP65 
 Пиковий струм L(N)-PE, кА22 (8/20 мкс) 22 (8/20 мкс) 
 Теплова енергія від погашеної електричної дуги, Дж 470940 
 Струм витоку, mA<2 <2 
 Розміри, мм 56 х 45 х 3256 х 45 х 32 
Сумісність з перетворювачами частоти ElectroilIMMP1.1, IMMP 1.5, 
IMTP 1.5, IMTP 2.2
ITTP 1.5, ITTP 2.2
ITTP 3.0, ITTP 4.0
ITTP 5.5, ITTP 7.5
 Ціна, грн15401780