shapka.jpg

перетворювач частоти Electroil Archimede ITТP 3.0W-BC

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede ITТP 3.0W-BC

Виробник частотного перетворювача для трифазних відцентрових насосів Archimede ITTP 3.0 W-BC – Electroil S. r.l. (Італія).

Застосування частотного перетворювача Archimede ITTP 3.0 W-BC обумовлено необхідністю створення керованої насосної системи на основі трифазного відцентрового насоса 3х380В, потужністю до 3кВт і номінальним струмом не більше 7,5 А, здатною змінювати швидкість обертання робочих коліс у відповідності до зміни в споживанні води в системі. Інвертор Archimede ITTP 3.0 W-BC також забезпечує функціональний захист електродвигуна і «гідравліки» трифазних відцентрових насосів 380В від мережевих аварій і порушень в роботі гідравлічної системи.

Частотний перетворювач Archimede ITTP 3.0 W-BC повністю замінить традиційну систему управління відцентровим насосом 380В, засновану на реле тиску та накопичувальної ємності. На відміну від обмежених можливостей релейного управління пуском і зупинкою насоса дія частотного перетворювача направлено на стабілізацію заданого тиску (в точці контролю датчика тиску) і дотримання пропорційності споживання енергії відповідно виконаної роботи. Стабільність тиску в умовах постійних змін навантаження не може бути забезпечена будь-якими іншими схемами управління, крім адаптивного регулювання параметрів насоса.

Частотний перетворювач Electroil Archimede ITTP 3.0W-BC для центробежного насоса мощностью до 3 кВт и напряжением питания 3 х 380В

З огляду на те, що перетворювач частоти перетворює нерегульований насос в насос з повноцінними можливостями регулювання гідравлічних і електричних параметрів, відпадає необхідність в наявності в складі системи баків великого обсягу. Наявність великого об'єму бака при релейній схемі управління було продиктовано необхідністю обмеження числа пусків насоса і забезпечення енергетичної ефективності роботи частково ненавантажених режимах при низькому відборі води відпадає. Встановлена у налаштуваннях швидкість швидкодії частотного перетворювача Archimede ITTP 3.0 W-BC дозволяє одержати синхронізовану зміна характеристик насоса в залежності від зміни швидкості потоку. Це означає те, що застосування гідроакумулятора невеликого обсягу може бути обґрунтоване тільки необхідністю підтримати тиск в перехідному режимі насоса з режиму очікування в режим функціонування і навпаки. Простіше кажучи, забезпечити стабілізацію тиску в системі при плавному пуску і плавному гальмуванні насоса.  

Експлуатаційні характеристики частотних перетворювачів Electroil Archimede ІТТР 3.0 W – BC для керування трифазними відцентровими насосами 380В.

ХарактеристикиITТP 2.2W-BC
Номінальна потужність насоса, кВт2.2
Напруга живлення інвертора, В3х(200…440)
Напруга живлення насоса, В3х(200…440)
Діапазон регулюванння частоти, Гц0-55
Максимальний номінальний струм насоса, А7,5
Максимальний споживаний інвертором струм, А8,5
Спосіб комутації інвертораBluetooth
Охолодження інверторапримусова вентиляція радіатора 
Індикація параметрівLED-панель 2х16
Діапазон рабочого тиску, бар0-30
Сигнал датчика тиску, мА4-20
Клас захисту IP55
Розміри, мм255х138х120
Ціна, евро894

Про ефект застосування частотних перетворювачів для управління відцентровими насосами сказано досить багато. До очевидних переваг експлуатації частотно-регульованого насосної системи відноситься стабільний тиск, економія енергоресурсів в режимах неповного навантаження, продовжений термін служби електричних і механічних вузлів за рахунок ліквідації негативного впливу прямого пуску і прямий зупинки насоса. Плавний пуск і останов відцентрового насоса повністю усунуть умови для гідравлічного удару в системі, знизять пусковий знос механічних і електричних компонентів електродвигуна, захистять гідравліку насоса від високого пускового моменту, усунуть перегрів і прискорений знос ізоляції обмоток електродвигуна пусковими струмовими перевантаженнями. Всі ці переваги застосування частотного перетворювача в цілому забезпечать відцентровому электронасосу продовжений ресурс роботи, споживачеві - комфорт роботи гідравлічної системи за рахунок збереження стабільності параметрів тиску і економію експлуатаційних витрат на електроенергію. 

Встановлений насос або трубопровід аналоговий датчик тиску перетворюють частотний перетворювач і відцентровий трифазний насос 380В в інтелектуальну замкнуту систему, здатну самостійно, без зовнішньої допомоги оператора, змінювати свої робочі характеристики залежно від ситуаційних змін навантаження.

Підвищення надійності роботи системи «відцентровий насос - частотний перетворювач» забезпечують також захисні функції, забезпечувані частотним перетворювачем і спрямовані на захист насоса і самого частотного перетворювача від гідравлічних і електричних аварій. Відцентровий насос повністю захищений з боку частотного перетворювача від роботи без води або низького тиску («сухий хід»). Такий захист особливо актуальна для роботи в складі насосних станцій "другого підйому" (наприклад, станцій підвищення тиску у водопровідній мережі) тобто там, де з яких-небудь причин може мати місце відсутність води у всмоктуючому трубопроводі.

Частотний перетворювач Archimede ITTP 3.0 W-BC здатний захистити свої електронні компоненти від низької і високої напруги, відключаючи живлення насоса при зниженні / підвищенні напруги за межі встановлених відхилень. Також харчування відцентрового насоса повністю блокується при виявленні короткого замикання на лінії після частотного перетворювача. Робота відцентрового насоса з перевантаженням по струму також блокує подачу живлення з боку інвертора. Силовий блок IGBT захищений від перегріву. Вихід з ладу з яких-небудь причин датчика тиску також викликає спрацьовування захисту з аварійним відключенням електронасоса від живлення. 

Частотний перетворювач Archimede ITTP 3.0 W-BC для трифазних відцентрових насосів 380В цілеспрямовано розроблений так, щоб полегшити монтаж і налаштування параметрів. 

Для початку повноцінної роботи частотного перетворювача в складі насосної станції з трифазним відцентровим насосом 380В досить введення декількох параметрів. 

«Штучний Інтелект» частотного перетворювача Archimede визначить і автоматично встановлює оптимальні параметри в ході попереднього тестування відцентрового насоса 380В при першому пуску.  

Інвертор монтується на стіну, здійснюється підключення електроживлення і установка насос або магістраль датчика тиску, виконується автоматична настройка при першому пуску і програмно задається необхідний рівень підтримки тиску. Монтаж і налаштування здатний легко виконати технічний фахівець в області насосного обладнання або інженер з технічною освітою без спеціальних знань в галузі частотного регулювання. Інвертор зроблений так, що б підключити при бажанні його міг будь-який інсталятор, здатний повністю прочитати інструкцію. 

Хочете купити частотного перетворювача Archimede ITP 3.0 WBC, але Ви в чомусь сумніваєтеся. Тоді телефонуйте до нас +38(098)842-19-01; +38(099)383-69-46; +38(063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Шановні клієнти. Якщо Ви відвідали наш сайт з смартфонів і хочете нас набрати, то Ви можете не запам'ятовувати (записувати) телефон, а просто натиснути на номер телефону зручного для Вас оператора і відразу піде набір номера.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.