shapka.jpg

моторний Перетворювач частоти Electroil ITTP 2.2M-RS

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede ITTP 2.2 M-RS.

Перетворювач частоти для трифазного насоса Electroil ITTP 2.2 M-RS з установкою безпосередньо на двигун. Виробник - Electroil Srl (Італія). Спосіб монтажу - на двигун насоса.

Купити перетворювач частоти Electroil ITTP 2.2 M-RS з установкою безпосередньо на мотор насоса спільно з трифазним поверхневим вертикальним або горизонтальним насосом Speroni або Ebara, розміри клемних коробок яких відповідають стандартам MEC 80-112!  Ціна перетворювача частоти Electroil ITTP 2.2M-RS з безпосередньою установкою на двигун насоса 7500 грн з ПДВ!

                                 Насоси з моторним перетворювачем частоти Electroil ITTP 2.2M-RS                      

      На фото варіанти горизонтальних багатоступеневих насосів Speroni та Ebara з встановленим двигун насоса моторним перетворювачем частоти Electroil ITTP 2.2 M-RS. Перетворювачем частоти Electro elite 2.2 MRS сумісний з трифазними насосами номінальною потужністю до 2.2 кВт і номінальним струмом до 5,5 Ампер!

      Перетворювачі частоти Electroil включають моделі з монтажем на стіну або з монтажем безпосередньо на електродвигун насоса.  Версії перетворювачів частоти з монтажем безпосередньо на двигун встановлюють на клемну коробку, розміри якої повинні відповідати одному із стандартів MEC, наприклад, MEC 80-112. Вертикальні або горизонтальні поверхневі насоси, клемні коробки яких не відповідають зазначеним стандартам MEC, будуть вимагати комплектації додатковими фланцевими адаптерами.

                              стандарти МЕС для розміщення інвертора на моторній частині насоса     

           Найбільш компактні і високотехнологічні насосні станції складаються з групи насосів з окремими перетворювачами частоти Electroil, встановленими безпосередньо на мотор кожного з насосів і сполученими для обміну інформацією провідний (RS485) або бездротового зв'язку (радіозв'язок Blu-Connect). Моторний перетворювач частоти Electroil ITTP 2.2 M-RS оснащений додатковим реле, яке може бути використане для підключення/відключення додаткового насоса. Завдяки наявності програмованого реле моторний перетворювач частоти Electroil ITTP 2.2 M-RS може керувати гібридної насосною станцією на базі 2 - насосів - основного насоса із змінною швидкістю обертання і допоміжного насоса з постійною швидкістю обертання. Підключення допоміжного насоса здійснюється тоді, коли регульований основний насос виходить на максимальну швидкість, а відбір води продовжує збільшуватися. Підключення другого насоса супроводжується зниженням швидкості регульованого насоса так, що б утримувати заданий тиск. При зниженні витрати в системі піковий насос відключається-підтримка тиску здійснює тільки насос з регульованою швидкістю.

Характеристики ITТP 2.2M-RS
Максимальна потужність насоса, кВт 2,2
 Напруга живлення інвертора, В 3 х (200...440)
 Напруга живлення насоса, В 3 х (200...440)
 Діапазон регулювання частоти, Гц 0-65
 Максимальний номінальний струм насоса, А 5,5
 Максимальний споживаний інвертором ток, А 6,5
 Спосіб комутації інвертора в группу і обміну інформацією  провідний, протокол зв'язку RS485
 Охолодження інвертора примусове, вентилятором насоса
 Відображення параметрів LED-панель
 Діапазон вимірювання рабочого тиску, бар 0-30
 Сигнал датчика тиску, mA 4-20
 Клас захисту IP 55
 Розміри, мм 125 х 190 х 100
 Ціна, евро 565

      * датчик тиску 4-20мА не входить в комплект поставки моторного перетворювача частоти Electroil ITTP 2.2M-RS