shapka.jpg

Перетворювач частоти Electroil Archimede IMMP 1.1-1.5 кВт

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede IMMP 1.1-1.5 кВт

Однофазні частотні перетворювачі Archimede (серія IMМP) – це нове покоління компактних пристроїв управління однофазним насосом, створених із застосуванням технології частотного регулювання  з урахуванням специфіки та умов їх застосування. 

Однофазні частотні перетворювачі Electroil Archimede IMMP (Архімед) сумісні з усіма видами насосів, оснащених асинхронним двигуном з однофазним живленням (1х230В, 50Гц) і номінальною потужністю до 1.1 (модель IMMP 1.1) і 1.5 кВт (модель - IMMP1.5). На відміну від проточних інверторів на надійність їх роботи не впливає якість води, а ефективність застосування не обмежується швидкістю потоку рідини і їх гідродинамічним опором. 

Перетворювачі частоти для однофазного насоса Electroil Archimede IMMP (Архимед) фотоОднофазные частотные преобразователи  Archimede (серия IMMP) цена

Застосування частотного перетворювача для регулювання однофазного двигуна Archimede замість традиційної схеми управління однофазним насосом на базі реле тиску дозволяє істотно знизити споживання електроенергії  в системі водопостачання. Насосні станції без гідроакумулятора, функція управління насосом в яких покладена на електронний регулятор тиску і потока, характеризуються  не економічним споживанням електроенергії. Відсутність енергетичної ефективності обумовлена різким падінням ККД насоса при роботі з відхиленням від режиму номінального навантаження, що має місце в будь-якій системі водопостачання з вираженою нерівномірністю розподілу навантаження. Заміна релейної схеми управління однофазним насосом на управління однофазним перетворювачем частоти Archimede IMMP дозволяє отримати економію 30-50% електроенергії - вартість кожного кубічного метру перекачаної води буде істотно знижена. 

Основні експлуатаційні характеристики однофазних перетворювачів частоти Archimede IMMP 1.5 -2.2 кВт.

Характеристики
Частотний перетворювач Archimede IMMP 1.1Частотний перетворювач Archimede IMMP 1.5Частотний перетворювач  Archimede IMMP 1.5-BC
Номінальна потужність насоса, кВт1.11.51.5 
Напруга жвилення інвертора, В1х2301х2301х230
Напруга живлення насоса, В1х2301х230 
1х230 
Діапазон регулювання частоти, Гц0-55 
0-55 
0-55 
Макс. споживаний насосом струм, А911 
11
Спосіб комутації інвертораа-
Bluetooth
Охолодження інвертораконвекціяконвекціяконвекція
 Сигнал датчика тиску, мА4-204-20 
4-20 
 Клас захисту IP6565 
65 
 Розміри, мм155х238х120155х238х120155х238х120
 Ціна, евро370455 
514 

Основи попереднього вибору необхідного типорозміру пперетворювача частоти Archimede IMMP базуеться на наступних припущеннях:

  • вказана виробником потужність перетворювача частоти  IMMP повинна, як мінімум, дорівнювати або бути більше номінальної потужності однофазного насоса;
  • максимальний декларований вихідний струм перетворювача частоти повинет бути більше омінального струму двигуна насоса..

Ми акцентуємо Вашу увагу на тому, що головним параметром вибору залишається не порівняння потужності насоса і перетворювача частоти, а орівняння споживаного двигуном насоса струму, так як саме він визначає режим функціонування IGBT - транзисторів інвертора.

однофазные преобразователи частоты Archimede обеспечивают максимальный набор защитных функций для однофазного насосаДодатково однофазні перетворювачі частоти Archimede забезпечують максимальний набір захисних функцій для однофазного насоса, який не може бути реалізований в стандартних варіантах релейного управління насосом (за допомогою реле тиску або електронного контролера тиску і потока).

Однофазні перетворювачі частоти Electroil IGMP для управління однофазним насосом здатні легко, швидко і просто замінити традиционною схему управління з реле тиску для раніше встановленого однофазного насоса. Для цього досить підключити перетворювач частоти до джерела однофазного живлення 1х230В, а силовий ланцюг однофазного насоса підключити до інвертора.

однофазные частотные преобразователи  Electroil Archimede IMMP (Архимед) поставляется с наружной вилкой для подключения к сети и наружной розеткой для подключения питания однофазного насосаВраховуючи те, що однофазні частотні перетворювачі Electroil Archimede IMMP (Архімед) поставляються з зовнішньої вилкою для підключення до мережі і зовнішньої розеткою для підключення живлення однофазного насоса виконати ці дії можна швидко і без особливих зусиль. Останній крок - підключити датчик тиску на місце установки реле тиску, манометра або в технологічний отвір поверхневого насоса, як показано на рисунку.

Частотний перетворювач для однофазного двигуна Electroil IMMP встановлюється на вертикальну стіну так, що б забезпечити умови спрямованого гравітаційного руху повітря по поверхні радіатора і достатній потік повітря для охолодження.  

Однофазний перетворювач частоти Archimede IMMP відноситься до пристроїв класу Plug & Play. При включенні однофазний перетворювач частоти Archimede входить в режим автоматичного тестування і самостійноо налаштування параметрів. Від інсталятора, монтажника або власника насосної станції для початку роботи достатньо лише ввести завдання – значення тиску, яке насос, керований перетворювачем частоти, повинен підтримувати в трубопроводі незалежно від змін споживання води в системі. 

Високий клас захисту від атмосферних умов допускає установку однофазного частотного перетворювача Archimede IMMP в приміщенні з високою атмосферною вологістю (підвал, приямок, шахта), що було б абсолютно неприйнятно для загальнопромислових перетворювачів з низьким класом захисту. 

Застосування однофазних перетворювачів частоти Archimede серії IMMP допускається як з однофазними поверхневими, так і з зануреними електронасосами. Для застосування інверторів серії IMMP з глибинними  свердловинними насосами діють загальні обмеження на довжину кабелю між двигуном і інвертором.  Максимальна довжина кабельної лінії з урахуванням відсутності вихідних спеціальних фільтрів, високої якості кабелю і електродвигуна не повинна перевищувати 60 м. Електродвигун насоса повинен володіти високою якістю ізоляції, достатніми характеристиками мінімального імпульсного напруги і наростання напруги, що дозволяють його тривале і надійне функціонування з перетворювачем частоти в умовах довгої лінії електропередачі. Кабельна сполучна лінія повинна мати мінімальну провідність ізоляції і мінімальні діелектричні втрати в ізоляції, що обумовлюють мінімальне значення активного поперечного опору. Довжина, перетин і конструкція кабелю (плоский або круглий  кабель) в цілому повинні забезпечувати мінімальні втрати напруги і високі ізоляційні характеристики. Це означає, що з занурювальним насосом допускається застосовувати тільки високоякісний водостікий кабель. Це вимога вкрай критично там, де управління насосом здійснюється через довгу сполучну лінію від частотного інвертора, що генерує на виході сигнал ШІМ напруги з швидким часом наростання напруги.   Низька якість кабелю напевно стане причиною постійних і різноманітних помилок, що визначаються інвертором в процесі роботи насоса. Низька якість ізоляції двигуна свердловинного насоса з урахуванням великої довжини навіть якісного кабелю призведе до швидкого відмови внаслідок порушення ізоляції.    

Хочете купити однофазний перетворювач частоти Archimede, але Ви в чомусь сумніваєтеся. Тоді телефонуйте до нас +38(098)842-19-01; +38(099)383-69-46; +38(063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Шановні клієнти. Якщо Ви відвідали наш сайт з смартфонів і хочете нас набрати, то Ви можете не запам'ятовувати (записувати) телефон, а просто натиснути на номер телефону зручного для Вас оператора і відразу піде набір номера.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.