shapka.jpg

інвертор для трифазного насоса Archimede IMTP 2.2 W-BC

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede IMTP 2.2 W-BC

Інвертор Archimede ІМТР 2.2 W-BC - однофазний частотний перетворювач, спеціально розроблений для регулювання трифазного насоса потужністю 2.2 кВт і напругою живлення 3х230В. 

Інвертор ІМТР 2.2 W-BC застосовується для регулювання поверхневих або заглибних відцентрових насосів, оснащених асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором потужністю до 2.2 кВт і напругою живлення 3х230В. При цьому, живлення безпосередньо самого перетворювача частоти Archimede ІМТР 2.2 W-BC здійснюється від однофазної мережі 1х230В. У процесі складного перетворення інвертор перетворює однофазну напругу  1х230В, 50Гц у трифазне живлення насоса з регульованою частотою і амплітудою.

Інвертор Archimede ІМТР 2.2 W-BC може застосовуватися для регулювання заглибного (свердловинного) насоса з довжиною сполучної лінії до 50 метрів. Кабель, застосовуваний для з'єднання погружного насоса і інвертора, повинен бути погружного типу і забезпечувати достатню ізоляцію. При довжині кабелю між інвертором і свердловинним насосом більше 50 метрів рекомендується установка в лінію живлення з боку інвертора синус – фільтра (фільтр Electroil SOF T08A) або фільтра dU/dT для зниження пікових напружень на вводі в двигун. Незалежно від наявності або відсутності фільтрів на виході інвертора при довжині кабелю понад 20 метрів з насосом має застосовуватися тільки високоякісний двигун з ізоляційними матеріалами високого класу.

Інвертор для насоса потужністю 2.2кВт / 3х230В з живленням від однофазної мережі 1х230В.

фото інвертора для насоса Electroil Archimede IMTPW-BC

Експлуатаційні характеристики перетворювачів частоти Electroil Archimede IMMP 2.2W - BC для керування трифазними насосами.

ХарактеристикиІнвертор Archimede IМТP 2.2W-BC
Номінальна потужність насоса, кВт2.2
Напруга живлення інвертора, В1х(100…244)
Напруга живлення насоса, В3х(100…244)
Діапазон регулювання частоти, Гц0-55
Максимальний номінальний струм насоса, А9,5
Максимальний споживаний інвертором струм, А14,5
Спосіб комутації інвертораBluetooth
Охолодження інверторапримусова вентиляція радіатора
Індикація параметровLED-панель
Діапазон рабочого тиску, бар0-30
Сигнал датчика тиску, мА4-20
Клас захисту IP55
Розміри, мм255х138х120
Ціна, евро638

Поверхневі і глибинні відцентрові насоси з номінальною потужністю електродвигуна 2.2 кВт являють собою досить енергоємні джерела споживання електроенергії. У кращому випадку відцентровий насос вибирався виходячи з максимального навантаження так, що б його проектна робоча точка збіглася або виявилося якомога ближче до точки найвищого ККД. Номінальний струм однофазного свердловинного насоса механічною потужністю 2.2 кВт становить 15-16 Ампер, а споживана з мережі потужність при номінальному навантаженні становить близько 3.4 кВт. Однак, робота насосів у складі побутових або комунальних систем водопостачання відрізняється великою нерівномірністю добового розподілу навантаження (споживання води) і насоси більшу частину активного часу змушені працювати в режимах, далеких від повноцінного навантаження, при цьому споживаючи з мережі потужність, близьку до номінальної. 

Оптимізувати споживання електроенергії насоса можна за рахунок додаткового спеціального пристрою, що отримав назву інвертора або частотного перетворювач. Змінюючи швидкість обертання вала електронасоса і підтримуючи сталість заданого тиску в системі інвертор зменшує споживання електроенергії при зміні витрат в системі. Враховуючи, що для відцентрових насосів зміна споживаної потужності пропорційно до зміни швидкості обертання за нелінійної залежності інвертор, знизивши частоту напруги на 20%, а разом з ним число оборотів двигуна і продуктивність насоса на 20%, забезпечить зниження споживаної потужності на 40%. 

Інвертор Archimede ІМТР 2.2 W-BC укомплектований для зручності підключення кабелем з вилкою і розеткою для підключення до насоса і електромережі. Критерієм регулювання для інвертора буде статичний тиск води в трубопроводі. Контроль тиску в системі здійснюється за допомогою входить в комплект поставки аналогового датчика тиску, який встановлюється в контрольовану ділянку трубопроводу або, безпосередньо, в сам насос (актуально для поверхневих насосів). Датчик тиску і інвертор являють собою замкнуту систему контролю тиску (систему контролю зі зворотним зв'язком). Джерелом підтримки тиску в системі виступає відцентровий насос. 

Інвертора ІМТР 2.2 W-BC розроблений так, що програмування функцій максимально спрощено для інсталятора. Інженери Electroil подбали про те, що б навчити пристрій самостійно визначати і встановлювати системні налаштування. Насос при першому пуску повністю тестується інвертором. Завдання оператора тільки встановити завдання для інвертора - необхідний тиск в системі. В процесі роботи інвертор ІМТР 2.2 W-BC регулює обороти електронасоса так, що б забезпечити в точці контролю точну підтримку заданого тиску. Зростання споживання води знижує тиск в системі – інвертор Archimede ІМТР 2.2 W-BC негайно підвищує частоту вихідного напруги, пропорційно збільшуючи швидкість і продуктивність насоса, компенсуючи зниження і відновлюючи заданий тиск в системі. При зниженні витрати тиск в системі прагне піднятися - перетворювач частоти знижує швидкість обертів двигуна і, відповідно, продуктивність насоса, запобігаючи зростання тиску. Швидкість швидкодії і амплітуда коливань тиску при регулюванні визначається додатковими налаштуваннями параметрів інвертора, що відповідають за PID-регулювання, які, при необхідності, можна змінити виходячи з конкретних умов. Враховуючи, що завдання інвертора полягає в забезпеченні плавного, безступінчатого характеру зміни характеристик насоса, наприклад, при плавному пуску і гальмуванні насоса, плавній зміні швидкості двигуна при різко збільшеному споживанні води, до складу насосної системи повинен входити гідроакумулятор. Функція гідроакумулятора не може бути замінена ніяким іншим пристроєм і полягає в утримання тиску в системі на заданому рівні при плавному пуску, гальмуванні насоса. Гідроакумулятор в умовах різких змін споживання води компенсує деяку інерційність частотного регулювання, пов'язану з плавним зміною характеристик насоса. Гідроакумулятор забезпечує комфортність роботи і згладжує розбіжності в швидкості швидкодії частотного регулювання насоса і швидкості змін навантаження в системі так, що б усунути істотні відхилення тиску при пуску і гальмуванні.    

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпро (Дніпропетровськ), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.