shapka.jpg

перетворювач частоти Electroil Archimede IMMP 1.8W-BC

 Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede IMMP 1.8 кВт 

Однофазний перетворювач частоти Electroil Archimede IMMP 1.8W-BC - регулювання однофазного насоса потужністю до 1,8 кВт.

Воду в систему водопостачання Вашого будинку подає зі свердловини потужний  однофазний насос 1,5 кВт?

Ви втомилися від дискомфортного перепаду температури води в душі, викликаного нестабільністю тиску в системі водопостачання? 

Ви зацікавлені в найменшій вартості кожного кубічного метра води, що перекачується Вашим насосом? 

Ви зацікавлені в забезпеченні максимальної надійності і захищеності Вашої насосної системи від непередбачених аварійних ситуацій, результат яких - заміна насоса і тривала відсутність води в крані?

Ви зацікавлені в збільшенні загальної довжини життєвого циклу Вашого однофазного насоса та інших компонентів гідравлічної системи, на які діють гідравлічні удари і резонансні коливання тиску, викликані різкою зміною швидкості руху води при старті і зупинці насоса? 

Вам потрібен перетворювач частоти, розрахований на легку інсталяцію і налаштування, здатний працювати у  відносно  важких умовах? 

Ви бачите майбутнє Вашого будинку в енергоефективності інженерних систем, отриманні енергії з альтернативних джерелї? 

      Перетворювач частоти IMMP 1.8 W-BC – новий типорозмір в однофазної лінійці перетворювачів частоти серії Archimede для однофазних насосів, що дозволяє керувати швидкістю однофазного насоса потужністю до 1,8 кВт пропорційно зміні споживання води. Датчик тиску в комплекті. Електричне підключення - через вилку і розетку. Автоматичне самовизначення всіх необхідних для роботи захисту насоса параметрів. Клас захисту IP65 дозволяє встановлювати перетворювач IMMP 1.8 W-BC в умовах вологого і запиленого підвалу, кесона, насосного приямка без захисної оболонки. Максимально просто і легко інсталюється в стару традиційну систему з гідроакумулятором і реле тиску.

                                                 перетворювач частоти Electroil IMMP 1.8W-BC для однофазного насоса.

Виробник - Electroil (Італія). Датчик тиску 0-16 бар в комплекті. Підключення та налаштування розраховані на інсталятора- "дилетанта".

Сослаться на Web страницу
ХарактеристикиElectroil IMMP 1.8W-BC
 Спосіб монтажа на вертикальну  поверхню
 Охолодження повітряна конвекція
 Номінальна потужність насоса, кВт 1,8
 Електроживлення інвертора,В 1 х 230
 Електроживлення насоса, В 1 х 230
 Діапазон регулиювання частоти, Гц0 - 55
 Максимальний струм, споживаний насосом, А 14
 Спосіб комутації інвертора радіозв'язок Bluetooth
 Сигнал датчика тиску, mА 4-20
 Клас захисту IP 65
 Розміри  155 х 238 х 120
 Ціна*, грн 18240

* еквівалент 570 euro. 

      Будь-який результат можна отримати різним способом. Потрібно відзначити, що не всі однофазні насоси, що застосовуються в побутовому водопостачанні, отримають переваги від ання швидкості.  Управління швидкістю економічно не доцільне для насосів з високою статичною складовою напору, які функціонують тривалий час в режимі низької продуктивності (наприклад, глибинні насоси). Застосування перетворювача частоти для управління такими насосами може бути виправдано тільки з точки зору отримання додаткового комфорту в водоспоживанні - стабілізованого тиску в системі. Також потрібно враховувати умови навколишнього середовища.  Досить дорогі частотні перетворювачі не рекомендується встановлювати в місцях з високою ймовірністю попадання прямого удару блискавок (рекомендується наявність зовнішнього блискавкозахисту), при високій ймовірності появи потужних імпульсних грозових перенапруг в електричних мережах низької напруги при віддаленому попаданні блискавки (рекомендується наявність захисту від імпульсних перенапруг). Частотні перетворювачі, як і будь-яка електронна техніка в будинку, не здатні протистояти потужному імпульсному перенапруження в результаті прямого або віддаленого удару блискавки. 

Телефонуйте за телефонами, вказаними вище. Ми надамо інформацію про те як працюють сучасні технології управління насосами в наших заміських будинках. Ми покажемо як працють сучасні технології регулювання швидкості на насосах, встановлених на демонстраційному стенді в магазині Reinsoft. Ми надамо інформацію про те як інтегрувати насос в систему "розумний дім".